Strona główna » Blog » Iza Zwierzyńska zdała do szkoły teatralnej dzięki Mai Hirsch

Iza Zwierzyńska zdała do szkoły teatralnej dzięki Mai Hirsch

Kiedy sześć lat temu dostała się do serialu Barwy szczęścia marzyła, że któregoś dnia spróbuje szczęścia i zda do Akademii Teatralnej. Grając w serialu skończyła liceum, zdała maturę, ale wybrała inny kierunek: SWPS : Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej. Iza lubi wyzwania, więc studiowała po angielsku. Dzielnie łącząc pracę ze szkolą przebyła 5 lat studiów i pod koniec tego roku będzie się bronić.

– Marzyłam o szkole teatralnej, ale musze się przyznać : bałam się. Teraz jest taki moment, że kończę psychologie i poczułam, że jestem gotowa . Zamyka się jakiś etap, a zaczyna nowy. Postanowiłam zdawać do naszej warszawskiej Akademii Teatralnej – wyznaje Iza Zwierzyńska.

Przygotowania trwały ponad miesiąc i okazało się, że wiele osób postanowiło jej w tym pomóc. W zajęciach praktycznych brały udział aktorki: Maja Hirsch, Oliwia Angerstein i aktor Adam Krawczuk. Wszyscy bardzo zaangażowali się i przeżywali każdy z trzech etapów, który przechodziła Izabela.

Iza pokonała ponad tysiąc kandydatów i znalazła się wśród 24 osób, które dostały się na pierwszy rok studiów.

– Jestem niesamowicie szczęśliwa. Z każdym etapem chciałam jeszcze bardziej dostać się do tej szkoły. Dziękuje Oliwii, bo dzięki niej zdecydowałam się zdawać. Razem z Mają i Adamem pracowaliśmy na tekstami i emocjami, abym mogła pokazać siebie i dobrze przygotować do egzaminu..I udało się..- opowiada uśmiechnięta Izabela Zwierzyńska.

pokaz stylizacji fryzur Sweet sensation 4

2018-03-14T08:04:57+00:002 lipca 2013|Gwiazdy|

Może zainteresuje Cię również: