Strona główna » Blog » Intimissimi w wiktoriańskim stylu

Intimissimi w wiktoriańskim stylu

Na sezon jesień/zima 2012/2013 marka Intimissimi przygotowała niezwykle romantyczną sukienkę w wiktoriańskim stylu, której nie może zabraknąć w Twojej szafie! Prosta linia, klasyczny krój i wyjątkowe detale: satynowa kokarda wiązana przy szyi, marszczenia z przodu i przy rękawach, czynią z niej prawdziwy must have tej jesieni.

Zaproponowany przez Intimissimi wiktoriański trend inspirowany jest niezwykle tajemniczą historią Królowej Wiktorii, która była autorytetem, przykładem moralności i jedną z najbardziej uwielbianych osobistości. Sama Królowa Wiktoria, ale też jej konsekwencja miała znaczący wpływ na życie społeczne, sztukę oraz projektowanie ubiorów w Anglii. Wiktoriański trend, z jednej strony surowy i zachowawczy, a z drugiej elegancki i szykowny jest widoczny w projekcie Intimissimi.

Sukienka, dostępna jest zarówno w ciemnym wydaniu jak i delikatniejszym, bardziej wyrafinowanym odcieniu „nude”. Wszechstronna i lekka, współczesna wersja stylu wiktoriańskiego, dzięki swojemu urokowi, klasie i stylowi, jest hitem nadchodzącego sezonu!

Cena: 169,90zł

2018-03-14T09:11:54+00:0013 września 2012|Moda|

Może zainteresuje Cię również: