Strona główna » Blog » Instalacja Roberta Sochackiego „na lodzie” w centrum Gdyni

Instalacja Roberta Sochackiego „na lodzie” w centrum Gdyni

Od poniedziałku 13 lutego br. przez cały tydzień będzie można oglądać instalację wideo zatytułowaną „na lodzie„. Instalację przygotował Robert Sochacki, znany również jako projekt non iron group.

Instalację będzie można oglądać w nieotwartym jeszcze Salonie BATYCKI w Gdyni. We wtorek 14 lutego o godzinie 18:00 wraz z restauracją Trafik Jedzenie & Przyjaciele zostanie zorganizowane oficjalne otwarcie instalacji i będzie można skosztować dań ze specjalnego menu przygotowanego na tę okazję.

– Instalacja zostanie przygotowana specjalnie na okoliczność cudownego ataku zimy i ciepłego dnia Walentynek. Jest to już druga instalacja jaką zaprezentowałem w przestrzeni Salonu BATYCKI w Gdyni. Pierwsza zatytułowana była jak moje obrazy „Old movies”. Obecna to powiew ciepła w ten „niespodziewany” atak zimy. Bardzo się cieszę z gościnności salonu, jest to znakomita sytuacja i dla artysty, który otrzymuje do dyspozycji przestrzeń oraz dla widza, który przez piękne duże okna może od zmierzchu do godziny 22:00 oglądać prezentowane obrazy. Zaprezentuję specjalnie przygotowaną na tę okoliczność i na tą przestrzeń instalację wideo zatytułowaną „na lodzie” – mówi Robert Sochacki.

Instalację „na lodzie” można oglądać od 13 lutego br. codziennie od zmierzchu do godziny 22:00 na Skwerze Kościuszki 12.

2018-03-14T09:57:07+00:0011 lutego 2012|Kultura|

Może zainteresuje Cię również: