zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » INSOMNIA o sobie, swojej kolekcji, stylu…

INSOMNIA o sobie, swojej kolekcji, stylu…

Marka by Insomnia powstała jesienią 2011 roku. Naszym celem było stworzenie kolekcji takiej odzieży, którą same chciałybyśmy nosić i która spodobałaby się kobietom, które od ponad siedmiu lat odwiedzają sklepy sieci „ InFashion”.

Ponieważ obie na co dzień spędzamy czas w naszych sklepach, doradzając i dobierając stroje naszym klientkom, dokładnie poznałyśmy ich potrzeby i właśnie ta wiedza jak i miłość do mody leży u podstaw marki „by Insomnia”.

Skandynawska prostota, tak bliska naszemu poczuciu estetyki stała się bazą do tworzenia własnej kolekcji. Podczas każdego pobytu w Kopenhadze zachwycała nas jej „ulica”, luźne podejście do mody, bardzo stylowy wygląd kobiet w każdym wieku…

Postanowiłyśmy stworzyć kolekcję ubrań, która będzie zgodna z trendami, ale nie będzie ich niewolnikiem. To przede wszystkim my, kobiety, mamy się czuć w niej dobrze, swobodnie i stylowo.

Największy nacisk położyłyśmy na jakość tkanin, z jakich powstaje kolekcja. Metodą prób i błędów wybrałyśmy takich producentów, którzy mają wszystkie europejskie certyfikaty, a bawełna, którą produkują jest w zasadzie niezniszczalna. Dzięki temu, że każda belka tkaniny produkowana jest na nasze indywidualne zamówienie, mamy wpływ na jej kolor, gramaturę i skład.

To miłe uczucie, że wspieramy polską produkcję. Nie tylko materiały są wytwarzane w kraju, również wszystkie etapy szycia odbywają się w Polsce. Tu powstają metki, torby, papier pakowy, katalogi, sesje zdjęciowe. Jesteśmy 100% Made in Poland! Czy to nie fajne?

Natalia Pstrokońska i Marlena Niestryjewska

[nggallery id=3150]

By Insomnia dostępna jest w sieci butików„inFashion”:
Ul. Nowy Świat 43 Warszawa
Ul. Chmielna 8, Warszawa
Ul. Świętojańska 43, Gdynia
Ul. Pańska 3 , Gdańsk
Krzywy Domek, ul. Haffnera 6 Sopot
oraz w sklepie on-line : www.byinsomnia.pl

2012-08-07T12:11:56+01:007 sierpnia 2012|Moda|

Może zainteresuje Cię również: