Strona główna » Blog » Innowacyjny Dermo-roller

Innowacyjny Dermo-roller

Pojawiające się zmarszczki można zredukować i wygładzić. Marka Fusion Mesotherapy proponuje innowacyjne urządzenie do odmładzania skóryDermo-roller. Jego działanie zapewnia zwiększone powstawanie kolagenu, odpowiadającego za elastyczność skóry. Mikro- igły tworząc w kontrolowany sposób rany, pozwalają aplikowanym miejscowo koktajlom na głębszą penetrację skóry.

Zaletą tego urządzenia są niewątpliwie jego właściwości odmładzające i regenerujące skórę. Mikronakłuwanie spłyca zmarszczki i bruzdy, zwiększa także przyrost naskórka. Stosując urządzenie na partie ciała, takie jak uda czy brzuch, można skutecznie zmniejszyć widoczność cellulitu i objętość rozstępów. Dermo-roller poprawia napięcie skóry, dzięki czemu przywraca jej jędrność i zdrowy wygląd. Oprócz tego wpływa znacząco na poprawę jej ogólnej kondycji, redukując widoczne blizny i plamy posłoneczne.

Urządzenie można stosować na wielu obszarach ciała (twarzy, szyi, ramionach, udach, pośladkach, dłoniach, brzuchu) i owłosionej skórze głowy. Działa wraz ze specjalnymi preparatami złożonymi ze składników aktywnych, które działają na głębsze warstwy skóry.
Do użytku domowego sprawdzi się Dermo-roller wyposażony w igły o długości 0,3 mm, urządzenia przeznaczone do użytku profesjonalnego mają igły dłuższe, odpowiednio: 0,5 mm, 1 mm, 1,5 mm i 2 mm- w zależności od zastosowania.

Dermo-roller, Fusion Mesotherapy
cena od 239 zł

2018-03-14T10:24:44+00:0013 października 2011|Modny drobiazg|

Może zainteresuje Cię również: