zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Innowacyjne serum rozpulchniające

Innowacyjne serum rozpulchniające

Repulping Serum to innowacyjny kosmoceutyk redukujący zmarszczki, którego działanie jest natychmiastowe. Produkt marki Oxynergy Paris to prawdziwa rewolucja, a zarazem nowość na polskim rynku.

Substancje aktywne zawarte w serum, pozwalają na osiągnięcie widocznego efektu rozpulchniającego zmarszczki i bruzdy, w czasie krótszym niż 5 minut. Efekt ten jest możliwy, dzięki zawartości najnowszej generacji oktapeptydów, niskocząsteczkowego kwasu hialuronowego oraz czynnika natleniającego. Pierwszy z tych składników prowadzi do rozluźnienia, a nie paraliżu mięśni, który wywołują zwykle podobne składniki. Niskocząsteczkowy kwas hialuronowy działa jak wypełniacz, powodując rozpulchnienie tak delikatnych, jak i wyraźnych zmarszczek. Czynnik natleniający stymuluje metabolizm komórkowy, aby przywrócić skórze pełną funkcjonalność i elastyczność.

Serum Oxynergy Paris pomaga wygładzić skórę, nawilża ją i skutecznie zwalcza zmarszczki, także te mimiczne. Poprawia także kondycje skóry i zapewnia jej odpowiednie odżywienie. Stanowi też łagodny środek detoksykujący skórę z dwutlenku węgla. Regularne stosowanie pozwala na zminimalizowanie pojawiania się nowych zmarszczek i linii mimicznych.

Serum jest częścią linii pielęgnacyjnej marki Oxynergy Paris, w jej skład wchodzą także liftingujące preparaty PURE ESSENCE oraz Matrix kolagenowy. Produkty te są nowatorską alternatywą lub uzupełnieniem dla mikroiniekcji botoksowych.

Repulping Serum, Oxynergy Paris, 30 ml - 239 zł

2018-03-14T11:07:09+01:0012 czerwca 2011|Kosmetyki|

Może zainteresuje Cię również: