Strona główna » Blog » INNERDREAM pierwszy w Polsce film prezentujący kolekcję Ewy Szabatin

INNERDREAM pierwszy w Polsce film prezentujący kolekcję Ewy Szabatin

28 marca 2012, goście klubu THE EVE, będą mieli okazję zobaczyć pierwszy w Polsce film modowy. Pomysłodawczynią i scenarzystką jest Ewa Szabatin.

Marzeniem Ewy jest tworzenie oryginalnych, wyszukanych i oczywiście pięknych rzeczy oraz prezentowanie ich w innowacyjnych projektach modowych, takich, których do tej pory nie prezentowali jeszcze polscy projektanci. Do współpracy przy projekcie zaprosiła grupę młodych, bardzo utalentowanych ludzi, którzy podobnie jak ona chcą realizować swoje pasje.

Odkąd tylko pamięta, Ewa Szabatin interesowała się dwoma rzeczami: tańcem i modą.

Pierwszej pasji poświęciła połowę swojego życia. Gdy osiągnęła już szczyty i praktycznie wszystkie najważniejsze nagrody, postanowiła spełnić się jako projektantka. I chociaż moda nigdy nie była jej obca, jej mama to znana warszawska kostiumograf, która od najmłodszych lat wprowadzała Ewę w tajniki tego zawodu, to wiedziała, że przed nią długa droga i jeszcze więcej nauki oraz pokory. Dlatego też, m.in. ukończyła niedawno prestiżową szkołę dla młodych projektantów Central Saint Martins w Londynie. Dzięki swojej pracowitości i uporowi, doceniono jej projekty. Niejednokrotnie była już zapraszana jako projektantka, stylistka i szkoleniowiec podczas różnego rodzaju eventów (m.in. podczas Gali Miss Warszawy 2011, Luxury Day, czy też spotkania z okazji Dnia Kobiet w House of Beauty – Douglas Warszawa).

Dziś czuje się doskonale w obu rolach. Szkoli międzynarodowych mistrzów tańca z Litwy, gra jedną z głównych ról w przedstawieniu Lady Fosse, do którego to przedstawienia zaprojektowała również wszystkie kostiumy, na co dzień jednak projektuje i bierze udział w wielu modowych eventach.

Film to kolejny etap jej rozwoju jako projektantki i wyzwolenie artystycznych inspiracji. Film to również forma nieograniczonej możliwości dotarcia do jak największej ilości osób w Polsce i zagranicą oraz zaprezentowanie wyjątkowych kreacji w niekonwencjonalny sposób.

„Mam nadzieję, że dzięki temu przedsięwzięciu, każdy będzie mógł się poczuć choć przez chwilę częścią wyjątkowego pokazu mody” – Ewa Szabatin.

Scenariusz: Ewa Szabatin
Reżyseria: Ewa Szabatin, Iwona Bielecka
Producent: Anna Auksel/Warszawskie Centrum Promocji
Kanały dystrybucji po premierze: YouTube, FB oraz strony internetowe Partnerów filmu
Aktorzy: Ewa Szabatin, Marcin Majewski MADOX, Monika Lewczuk (Miss SupraNational 2011), Robert Rowiński
Mecenas Filmu: JLR CENTRUM – marka Jaguar
Sponsorzy: VERMARI, Madissa – Chicco d’Oro
Partnerzy: THE EVE, Thomas Collection, Lavard, Milove, Rafał Krajewski unique hair style, Studio fryzur GÓRNY
Partnerzy Medialni: Imperium Kobiet, planeta.pl, Radio Kolor, Businesswoman&Life, w-spodnicy.pl, ofeminin.pl, CzerwoneDywany.pl, www.forumgwiazd.pl, Essence Magazine, Moda i Ja, afterparty.pl, polki.pl, Premium Poland

2018-03-14T09:51:55+00:0023 marca 2012|Gwiazdy, Moda, Styl, Świat Kobiet|

Może zainteresuje Cię również: