zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Indianie Mexicas i teatr z Japonii

Indianie Mexicas i teatr z Japonii

Pokazy Indian Mexicas – potomków Azteków, występy grup tanecznych z Nepalu, Japonii, Słowacji oraz polskiego Śląska, koncert jazzowy zespołu z Maroka oraz prezentacje Capoeiry odbędą się 24 września, podczas XIX Międzynarodowych Targów Turystycznych TT Warsaw 2011.

Na zwiedzających czekają również spotkania z podróżnikami, degustacje i konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Targi TT Warsaw organizowane są w centrum MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie. Wstęp w sobotę jest bezpłatny.

„Poprzez liczne pokazy na scenie i na stoiskach zwiedzający TT Warsaw będą mogli poznać kulturę i tradycje różnych regionów i krajów. Zwłaszcza na sobotę zaplanowaliśmy ciekawy program pełen koncertów, występów tanecznych i spotkań ze znanymi podróżnikami” – mówi Urszula Potęga, prezes MT Targi, organizatora TT Warsaw.

Koncerty, pokazy, degustacje i konkursy
Podczas targów odbędą się pokazy tańca japońskiego teatru No, spotkania na temat kultury japońskiej z prezentacją mangi, przymierzaniem kimon i pokazem mieczy samurajskich. Zaprezentuje się grupa Teoilhuicatl ze środkowego Meksyku, która kultywuje tradycje przodków poprzez stroje, tańce i ceremonie. Będzie można też zobaczyć taneczny klub GRIMMY ze Słowacji z program pt. World Dance Show, polski zespół Śląsk oraz pokaz narodowych tańców nepalskich. Koncert jazzowy zagra zespół Chalaban z Maroka, zaś Capoeirę zaprezentuje grupa FICAG. Ponadto będą realizowane konkursy m.in. sprawdzających wiedzę o prezydencji Polski w UE czy o tematyce turystycznej i sportowej.

Świat okiem podróżników
Na TT Warsaw odbędą się spotkania ze znanymi podróżnikami, organizowane we współpracy z National Geographic Polska. Na targach będą gościć m.in.: Marta Sziłajtis-Obiegło, wyjątkowa żeglarka, Piotr Kraśko, znany reporter,
Jarosław Fischbach, który opowie jak zdobywał Amerykę Południową, para podróżników Asia i Edi Pyrkowie.

Trzy dni Turystyki
Targi TT Warsaw odbędą się 22 – 24 września. Pierwszy dzień przeznaczony będzie dla branży, natomiast klienci indywidualni mogą zwiedzać targi w kolejne dni.

2018-03-14T10:28:40+01:0020 września 2011|Kultura|

Może zainteresuje Cię również: