TOP TRENDY – NAJLEPSI MŁODZI PROJEKTANCI W POLSCE. CZ. 4. GERE&FREKE

Gere & Freke to nowoczesna w 100% polska marka autorska, która postanowiła wykorzystać potencjał tkwiący w rodzinie zaprzyjaźnionych, lokalnych  podhalańskich kuśnierzy i nadać staromodnym kożuchom nowy sznyt. 

Produkty Gere & Freke szyte są ręcznie, zgodnie z tradycją nowotarskich kuśnierzy, jednak tylko i wyłącznie ze starannie wyselekcjonowanych  skór hiszpańskich i włoskich, które zdecydowanie lepiej  sprawdzają się w obecnych warunkach klimatycznych niż ciężkie skóry rodzimej produkcji.

Inspiracją dla wzorów Gere & Freke były zarówno kultura nordycka, jak również moda skandynawska, opierająca się na nowoczesnym designie, które zauroczyły projektantów podczas podróży po Norwegii i Finlandii.

Na każdym z kożuchów wyhaftowane jest logo Gere&Freke – głowę wyjącego wilka, ozdobione oryginalnym kryształem Swarovskiego z najnowszej kolekcji XIRIUS.  W wersji damskiej kryształ połyskuje pastelowymi barwami, zaś w męskiej pokazuje swą ciemniejszą i głębszą naturę.

Na każdej metce wewnętrznej klient znajdzie skłaniający do refleksji cytat Voltaire’a. Jaki? Sprawdźcie sami!  Któryż z nas nie jest obecnie po troszkę wilkiem w owczej skórze?

Znakiem rozpoznawczym marki jest także ogromna radość przy rozpakowywaniu przesyłki z kożuchem. Wraz z zakupionym produktem każdy klient otrzymują solidne pudło, które może posłużyć  na długie lata do przechowywania kożucha lub jako pokrowiec.Każda skrzynia jest ręcznie wykonywana na Podhalu.

Idealnym dopełnieniem całości jest ręcznie wykonywana przez Gabriela Szyrszenia mini rzeźba – plomba.  Każda z nich jest niepowtarzalnym, małym dziełem sztuki.Starannie dobrane detale, wykonane ze srebra, stali nierdzewnej, jak również wykorzystanie kryształów Swarovskiego sprawiają, że każdy z modeli jest niepowtarzalny.

PolscyProjektanci.com

One thought on “TOP TRENDY – NAJLEPSI MŁODZI PROJEKTANCI W POLSCE. CZ. 4. GERE&FREKE

Dodaj komentarz