Moda na trzy głosy w Porcie Łódź

Jakie obowiązują trendy w modzie? Które kolory i fasony wybrać, by wyglądać stylowo? Na te pytania odpowiedzą nowe stylistki Portu Łódź z Akademii Sztuk Pięknych, które w Centrum pokierują projektem „Wyspy Inspiracji”.

 

Trzy osobowości, trzy spojrzenia na modę i jedna pasja – tak można najkrócej opisać modowe trio Portu Łódź. Klaudia Szwagiel i Natalia Nesterowicz lubią minimalizm, proste linie i oversize’owe sylwetki. Chętnie sięgają po ubrania i dodatki do męskiej szafy. Natomiast Agnieszka Karpik stawia na kobiecość, często w romantycznym wydaniu. Razem tworzą stylizacje, które są nie tylko oryginalne, lecz także zgodne z najnowszymi trendami.

 

Stylistki w Porcie Łódź podejmą się aranżowania tzw. „Wysp Inspiracji”. To specjalnie wyznaczone miejsca na terenie Centrum, gdzie systematycznie prezentowane są stylizacje tworzone z kolekcji dostępnych w sklepach Portu Łódź. Dzięki „Wyspom Inspiracji” Klienci co miesiąc dowiadują się, o co warto wzbogacić swoją garderobę oraz jakie kolory i fasony są najmodniejsze w danym sezonie.

 

Klaudia Szwagiel, Natalia Nesterowicz i Agnieszka Karpik studiują projektowanie ubioru na Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi. Mają na swoim koncie współpracę przy sesjach zdjęciowych i pokazach mody młodych, polskich, niezależnych marek.

 

Dodaj komentarz