Body Chief. Po pierwsze jakość!

Obecnie na rynku odzieżowym mamy dostęp do ogromniej ilości wzorów i fasonów ubrań. Poszczególne marki prześcigają się w tworzeniu nowych kolekcji. Jednak nie zawsze ładny wygląd idzie w parze z jakością materiałów i wykonaniem. Nie lada wyczynem jest poszukanie odzieży, która będzie ładna i zarazem dobrze wykonana.

W sieciówkach jesteśmy zasypywani masą ubrań, które już po pierwszym praniu tracą swój kształt i kolor, przez co jesteśmy zmuszeni do kolejnych zakupów i wydawania większej ilości pieniędzy. Dzisiejszy klient wymaga odpowiedniej jakości, która pozwoli mu czuć się dobrze w zakupionej odzieży. Dopiero łącząc modny wzór z najlepszymi materiałami damy konsumentowi pozytywne odczucia i zadowolenie z produktu.

Dużym wyznacznikiem jakości jest produkcja ubrań na terenie Polski. Korzystając z materiałów od lokalnych przedsiębiorców, ubrania nabierają wartości. Firma, która zdecydowała się w 100 % skorzystać z produkcji w Polsce jest Body Chief, który stworzył kolekcje casualowej odzieży City Break. Ubrania świetnie sprawdzają się podczas spotkań z znajomymi czy do pracy. Firma potwierdzała, że Polskie materiały i produkcja są najlepszą droga do stworzenia produktu wysokiej jakości.

Przy tworzeniu kolekcji City Break korzystano tylko i wyłącznie z wysokogatunkowych polskich materiałów, zadbano nawet o najlepsze wytrzymałe nici i żakardowe metki. Sposób szycia ma na celu sprawić, że noszona odzież będzie wygodna i nic nie będzie nas uwierać. Body Chief, każdy element materiału wykrawał ręcznie. To samo tyczy się nadruków, które były wykonywane techniką sitodruku i następnie pokryte farbą utrwalającą do odzieży. Takie działanie pozwoliło zabezpieczyć nadruk przed spraniem. Obecnie panuje moda na surowe zakończenia odzieży, często wynika to z to z oszczędności producentów, ale nawet jeśli to trend, nie wpływa on korzystnie na jakość produktów, a już na pewno na zadowolenie klientów. Brzegi ubrań zakończone w ten sposób szybko zaczynają się siepać i nieestetycznie rolować. Bluzy, koszulki i spodnie od Body Chief są wykończone podwójnym ściegiem, posiadają również taśmy wzmacniające konstrukcje oraz szwy boczne. Tak solidnie wykonana odzież posłuży wiele lat. W przypadku bluz i spodni znajdziemy w środku materiał typu miś, który jest bardzo miękki i ciepły. Idealnie sprawdzi się na chłodne zimowe wieczory.

 

                Jakość gwarantuje zadowolenie klienta, które może przerodzić się w lojalność danej marce. Tak naprawdę my jako klient nie mamy bezpośredniego wpływu na specyfikę szycia odzieży. ,ale możemy poprzez nasze wybory zacząć kształtować na nowo rynek odzieżowy. Kupując mniej i bardziej świadomie. Wybierając odzież jak najlepszej jakości dajemy sygnał producentom, że potrzeby klientów zmieniają się. Dzięki sięganiu po dobrej jakości rzeczy, czyli uszyte z dobrych materiałów, starannie wykończone, mamy gwarancję, że posłużą nam dłużej i nie rozpadną się po pierwszym praniu.

Ubrania z kolekcji City Break by Body Chief znajdziecie na www.sklep.bodychief.pl

 

Dodaj komentarz