Amelie et Sophie – nowa marka!

Amelie et Sophie HANDMADE | LIMITED EDITION | NATURAL FABRICS |

Najwyższa jakość…

Zwracamy szczególną uwagę na jakość, dlatego używamy wyłącznie naturalnych włókien. Kochamy czysty kaszmir, wszystkie rodzaje jedwabiu, bawełnę… Wybieramy najbardziej delikatne i miękkie materiały, które starannie dobieramy do każdej kolekcji w zależności od inspiracji.

 

Wygoda…

Tworzymy dla dzieci i to właśnie one są zawsze w centrum wszystkich naszych działań. Pragniemy, aby nasze najmłodsze Klientki nosząc ubrania Amelie et Sophie czuły się w nich przede wszystkim komfortowo i wygodnie. Dlatego do procesu tworzenia wszystkich kolekcji zaprosiliśmy najbardziej wiarygodne ekspertki, czyli… Amelie i Sophie. Dziewczęta osobiście testowały każdy wzór podczas codziennych zabaw. Dzięki temu stworzyliśmy markę, która jako pierwsza połączyła ponadczasowe wzory eleganckich i szykownych ubrań z wygodą ich noszenia.

 

Unikalność…

Wszystkie ubrania z kolekcji Amelie et Sophie zostały wykonane ręcznie. Ponadto zostały perfekcyjnie wykończone z dbałością o każdy detal. Współpracujemy z małymi europejskimi pracowniami, dzięki czemu każdy wzór jest unikalny, bo wyprodukowany w niskim nakładzie. Dlatego wybierając Amelie et Sophie stajesz się częścią unikalnego świata mody.

 

Ulubione cytaty…

„Nigdy nie możesz być przesadnie dobrze ubrany lub przesadnie wykształcony.” Oscar Wilde

„Dziewczyna musi mieć dwie rzeczy: klasę i bajeczny urok.” Coco Chanel

„Prostota jest kluczem do prawdziwej elegancji.” Coco Chanel

„Każdy dzień jest pokazem mody, a świat wybiegiem.” Coco Chanel

Dodaj komentarz