Ilona Adamska twarzą marki biżuteryjnej

Strona główna » Blog » Ilona Adamska twarzą marki biżuteryjnej

Ilona Adamska twarzą marki biżuteryjnej

„FIRE & ICE” to jedno z haseł ułożonych z charmsów na jednej z bransoletek marki biżuterii LOVYA. To jeden najlepiej sprzedających się modeli.
To połączenie słów, wyraża też osobowość kobiety, której wizerunek jest twarzą marki biżuterii LOVYA mówi Piotr Cieślik – dyrektor artystyczny marki biżuterii LOVYA. Poszukując tzw. twarzy marki szukaliśmy kobiety o wyjątkowej osobowości, spełnionej zawodowo, ambitnej, odnoszącej sukcesy.
Za taką uznaliśmy Ilonę Adamską – naszym zadaniem współczesną kobietę renesansu.

Wulkan energii i pomysłów – wydawcę i redaktor naczelną IK MAGAZINE, autorkę książki „ONA W JEGO OCZACH” – zbioru opowiadań o kobietach 35 znanych mężczyzn świata polskiej kultury i biznesu, prezenterkę radiową, modelkę, osobowość świata Social Media, której wpisy na Facebooku elektryzują internautów…
Jednocześnie, osobę ciepłą, obdarzoną empatią, która aktywnie pomaga potrzebującym, pozyskując i przekazując środki finansowe dla wielu fundacji.

Autorem zdjęć jest Paweł Sierakowski – artysta fotografik, mistrz malowania światłem kobiecego piękna. Autorką kreacji wizażu była artystka make-up, Monika Chmielewska.
Już po pierwszych ujęciach wiedzieliśmy, że przed obiektywem mamy kobietę, którą uwielbia obiektyw aparatu fotograficznego. W jednych ujęciach Ilona Adamska jest grzeczna, niczym dziewczynka na lekcji katechezy, by w innych przemienić się w kuszącą diablicę. Ilona potrafi idealnie ukazać bogactwo odcieni osobowości kobiety… „FIRE & ICE” Podobnie bogactwo odcieni osobowości kobiety ukazuje unikalna marka biżuterii LOVYA. To biżuteria interaktywna – zrodzona z i żyjąca w świecie Social Media.

Dzięki biżuterii LOVYA, kobieta kiedy tylko pragnie, komponuje swoją biżuterię inaczej i na nowo, nadając kształty swoim myślom i emocjom! Bawi się czarem zupełnie nowej formy wyrażania siebie! Wzmacnia swoją siłę magią wyjątkowych słów i symboli! Dopełnia swoje piękno szlachetnością złota i srebra, blaskiem kryształów i pereł, energią sprawczą amuletów…

Z wyjątkowych modułów z literami, cyframi, znakami symboli układa hasła, które opisują jej osobowość. Moduły dekoracyjne z kryształami albo perłami SWAROVSKI ELEMENTS może dowolnie nakładać i wymieniać dobierając kolory, które w danym momencie pasują do tonacji ubioru. Moduły dekoracyjne w formie symboli może dobierać w zależności od swoich upodobań. Idąc na egzamin może ubrać bransoletkę z napisem „YES I CAN” by dodać sobie mocy.
Idąc na spotkanie z chłopakiem może dać mu wskazówkę – „TRY YOUR LUCK”.
Wychodząc wieczorem na party, może mrugnąć okiem do świata i ubrać bransoletkę z napisem „BAD GIRL”. Zawsze i na nowo może przyciągać zainteresowanie, intrygować, zmuszać otoczenie do myślenia! Biżuterii LOVYA to część świata współczesnej mody, mody, która często kreuje kolekcje ubrań z napisami.
Do tej pory ten trend w modzie nie został jednak podchwycony w branży biżuterii. Dopiero marka LOVYA daje całą paletę możliwości personalizacji biżuterii.
Imię ukochanego, motto, które daje moc motywacji, pseudonim, cyfrę w numerologii, imię ulubionego zwierzaka… to wszystko można wyrazić komponując niepowtarzalne zestawy biżuterii LOVYA – bransoletki i naszyjniki. Zestawy biżuterii LOVYA to wyjątkowe prezenty dla siebie i dla tych, dla których chcemy stać się wyjątkowi!

[nggallery id=5018]
2018-03-14T07:59:34+00:0021 września 2013|Biżuteria, Uroda|

Może zainteresuje Cię również: