zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Ikony mody XX wieku

Ikony mody XX wieku

Nagrodzony statuetką Emmy serial Biografie prezentuje sylwetki najciekawszych osobowości świata – począwszy od przywódców państw, których nazwiska pojawiają się w nagłówkach serwisów informacyjnych, aż po największe gwiazdy Hollywood.

W lipcu 2011 bohaterami opowieści są ikony mody XX wieku: Kate Moss, rodzina Guccich, Twiggy oraz ikona mody nowego stulecia: Kate Middleton.

2 lipca 2011 r. zapraszamy do Club TV na odcinek poświęcony Kate Moss

Gucci. Dolce. YSL. Louis V. Calvin. Cavalli. Wszystkie te najważniejsze nazwiska świata mody budzą skojarzenia się z jedną twarzą: Kate Moss. Jej podobizna zdobiła strony wszystkich największych magazynów poświęconych modzie i urodzie, przypisuje jej się zapoczątkowanie nowych trendów (to ona spopularyzowała dżinsy rurki) i mimo że jest już dobrze po trzydziestce, wciąż pozostaje jedną z najlepiej opłacanych i najbardziej rozchwytywanych supermodelek na świecie.

Jednakże ta brytyjska piękność ma mocno nadszarpniętą reputację, do czego przyczyniły się uzależnienie od kokainy i pobyt w klinice odwykowej, zerwane zaręczyny oraz rzekoma rozwiązłość seksualna. Przyjrzymy się bliżej życiu tej supermodelki, które, choć obfituje w sukcesy, bywa także czasem bardzo trudne: od kontrowersyjnej stylizacji w kampanii reklamowej Calvina Kleina, po której stała się uosobieniem heroinowego szyku, przez problemy, z jakimi musi się zmagać jako samotna matka, aż po nieustające walki z paparazzi i tabloidami.

[nggallery id=1380]

Biografie: Kate Moss
W sobotę, 2 lipca o 16.30 na kanale Club TV

2018-03-14T10:58:05+01:001 lipca 2011|Styl|

Może zainteresuje Cię również: