Iga Estkowska zwyciężyła w Schwarzkopf Elite Model Look Polska 2013

Strona główna » Blog » Iga Estkowska zwyciężyła w Schwarzkopf Elite Model Look Polska 2013

Iga Estkowska zwyciężyła w Schwarzkopf Elite Model Look Polska 2013

Iga Estkowska siedemnastolatka ze Szczecina, zdaniem jury ma największe predyspozycje, aby zostać światową top modelką. Iga będzie reprezentować Polskę na światowym finale konkursu w Szanghaju. Modelką Schwarzkopf o najpiękniejszych włosach została Karolina Bielawska, czternastolatka z Łodzi. Ona również ma zagwarantowany kontrakt z agencją reprezentująca Elite w Polsce.

Wieczór mody…

W ostatnią sobotę wakacji warszawski Hotel Hilton stał się najmodniejszym miejscem w stolicy. Tu odbył się wielki Fasion Show – Finałowa Gala elite model look. Ten wieczór dla 12 finalistek konkursu Schwarzkopf elite model look Polska 2013, był największym wydarzeniem w życiu. Po raz pierwszy uczestniczyły w tak prestiżowym wydarzeniu i po raz pierwszy miały możliwość współpracować z takimi gwiazdami jak BOLA, Kamila Gawrońska-Kasperska, Robert Czerwik, Serafin Andrzejak, Sophi Kula czy Papillon. Dodatkowo wszystkie walczyły o kontrakt z najbardziej znaną na świecie agencją modelek i możliwość udziału w dalszym, światowym etapie konkursu elite model look International.

Zwyciężyła Iga Estkowska ze Szczecina. Iga uczy się w liceum w klasie o profilu matematyczno-geograficznym. Jest wysportowana – jeździ na rolkach i rowerze, a w zimie na snowboardzie. Interesuje się modą, podróżami, rysunkiem i architekturą. Ma 179 cm wzrostu a jej wymiary to 86/59/86.

Wieczór gwiazd…

Swoje kolekcje pokazali młodzi polscy projektanci. Każde z wyjść było niecodziennym przeżyciem dla zaproszonych na Galę. Wśród gości zgromadzonych w Hiltonie pojawiła się m.in. Ramona Rey, w sukni z prezentowanej tego wieczoru kolekcji „likan” Oli Bajer (BOLA). Inspirowana geometrią, stylem art deco oraz prostymi, zgeometryzowanymi formami kolekcja „likan” otworzyła sobotnie fashion show. Następnie Robert Czerwik zaprezentował część swojej pracy dyplomowej – kolekcję ”Victoria Sangrienta”, inspirowaną niepodległością, polską flagą i poezją Garcia Lorci. Premierową, niezwykle elegancką i paryską kolekcję przedstawił Serafin Andrzejak.

Sophie Kula zaprezentowała premierową, nigdzie dotąd nie pokazywaną kolekcję „Sweet Memories”, inspirowaną dzieciństwem i wszystkim tym z czym się ono kojarzy, a dedykowaną Paryżowi, czego nawiązanie widać było w sylwetkach i dodatkach. Kolejną kolekcją, którą obejrzeliśmy była Willa dei Misteri Kamili Gawrońskiej – Kasperskiej, która zafascynowana malarstwem Jerzego Nowosielskiego, stworzyła kolekcję inspirowaną ikoną, liturgią Unitów i Bizancjum. Pokaz zamknęła kolekcja duetu Papillon, Anny Mróz i Przemka Gibaszewskego, który zaprezentował subtelne, delikatne i ultrakobiece, urzekające barwami sukienki.

Wieczór poprowadzili Catherina Kasima Kanda i Paweł Orleański. Transmisję z Gali będzie można obejrzeć 29 września na antenie TV4 o godz. 22.55.

Schwarzkopf elite model look polska 2013

Konkurs elite model look Polska przeprowadzany jest od ponad 10 lat. W tym czasie w konkursie wzięło udział tysiące dziewcząt z całej Polski, z których wiele, nie tylko zwyciężczynie, rozpoczęło już kariery modelek – przykładem mogą być Aleksandra Ziemińska, Michalina Czynszak, Ania Porzuczek czy Katarzyna Gurak. Konkurs elite model look jest najbardziej znanym i popularnym konkursem modelingu, w którym rokrocznie udział bierze ponad 350.000 kandydatek z 800 miast, 70 krajów i 5 kontynentów.

Zapraszamy także na nasze FB – www.facebook.com/EliteModelLookPolska

Iga Estkowska

Iga Estkowska

Karolina Bielawa

Karolina Bielawa

2018-03-14T07:59:48+00:003 września 2013|Uroda|

Może zainteresuje Cię również: