Strona główna » Blog » Idolomania by Levi’s

Idolomania by Levi’s

Jednostka, ikony, idole – Levi’s® w sezonie jesień-zima 2010/11 nawiązuje do charyzmatycznych postaci odzwierciedlających ducha amerykańskiego stylu życia, dynamicznego i pełnego wolności. Intensywny smak młodości wypełniony spontanicznością – oto inspiracja marki w sezonie jesienno-zimowym.


Jesień/zima 2010/11 w Levi’s® to sezon produktów ponadczasowych, pokazujących to, co jest piękne w na przełomie lat i pokoleń. Jesienią marka nawiązuje do uniwersalnych symboli rozpoznawalnych przez wszystkich ludzi. To „produkty – bohaterowie”, uznane za kultowe po zwycięskiej próbie czasu. Właśnie na nich marka się koncentruje w sezonie jesień-zima 2010: produktach – ikonach, które niosą ducha amerykańskiego stylu życia…

Wczesna jesień w Levi’s® inspirowana jest preppy style, stylem najlepszego ucznia, osoby tworzącej przyszłe tradycje. Myślicielem młodej generacji, którym można albo się inspirować i podążać za nim, albo zostać w tyle. „Levisowy” prymus stawia na denim od stóp do głów, w jego garderobie z pewnością nie może zabraknąć kurtki Trucket Jacket i znoszonej koszuli Chambray zestawionych z czarnymi lub klasycznymi błękitnymi dżinsami. Jasne, jednolite kraty i pasy pojawiają się na zapinanych koszulach Button Down i na koszulkach. Wszystko w szerokiej palecie niebieskich odcieni kontrastujących z czernią i bielą oraz refleksami żółci i czerwieni.

Druga połowa sezonu to inspiracja archetypem księżniczki w damskiej części kolekcji, a facetem alfa w męskiej. Te dwa wzorce ucieleśniają pozytywną energię i siłę młodości. Postrzegane są jako osoby opiniotwórcze, decydujące o poglądach otoczenia. Delikatne góry, tuniki połączone z ukochanymi, wykradzionymi z szafy chłopaka męskimi spodniami to styl księżniczki. Kobiecości dodają dżinsowe spódniczki, seksowne wytarte t-shirty i koszule w kratę. Paleta kolorów wyblakłe pastele, grafiki inspirowane życiem w college’u, motywy florystyczne przywołujące vintage style. Styl faceta alfa to kurtka college bomber, chinosy i elegancka koszula w połączeniu z pasiastym t-shirt’em. Wszystkie produkty wyblakłe i sprane. Męska paleta kolorów nawiązuje do symbolicznych kolorów flagi amerykańskiej – czerwieni, bieli i błękitu, które dodatkowo wspomagają zgaszone i wyraziste odcienie zieleni i naturalnych barw.
Koniec sezonu jesień-zima w Levi’sie® to inspiracja głosem przyszłych pokoleń – czyli archetypem buntownika. Rebeliant zadaje pytania, dyskutuje i zmienia zasady. Produkty w stylu buntownika są już kultowymi propozycjami, teraz Levi’s® prezentuje ich inną odsłonę. Kurtka Biker Jacket, wąskie czarne spodnie i rock’n’rollowa koszulka to kluczowe produkty końca sezonu jesień-zima 2010/11. W palecie kolorów króluje czerń, biel i czerwień. Błękit indygo nadaje całości nowy wydźwięk, a palona czerwień ducha jesieni. Grafiki skupiają się na rock’n‘rollowej atmosferze, a wzór bandany jest główną inspiracją Levi’s®.

[nggallery id=214]

2010-10-12T14:17:53+00:0012 października 2010|Moda|

Może zainteresuje Cię również: