Strona główna » Blog » Ibisz przyćmiony

Ibisz przyćmiony

O tej zapowiadanej rywalizacji, dwóch gwiazdorskich prezenterów, huczało nie tylko w mediach plotkarskich. I to mamy już za sobą:  Kammel vs Ibisz, pierwsze starcie – estrada na Festiwalu Piękna w Płocku.

Podczas tegorocznego festiwalu na scenie pojawiło się aż czterech prezenterów! Krzysztof Ibisz, Tomasz Kammel, Maciej Dowbor, Maciej Rock. Nie licząc debiutującej w roli prezenterki Izabeli Miko, która okazała się prawdziwą wisienką na torcie. I jak wypadła rywalizacja? Oddajmy głos bezstronnym obserwatorom:

„Miałam wrażenie, że towarzystwo Maćka Dowbora, Maćka Rocka i Tomka Kammela podcięło trochę skrzydła Krzysztofowi Ibiszowi, który wypadł dość blado na ich tle, choć w innych show telewizyjnych w duecie z kobietami sprawdza się bardzo dobrze” – pisze na swoim blogu Gosia Kosik i dodaje: „może po prostu nie lubi męskiej konkurencji na scenie i ma dyskomfort psychiczny…”

Problem w tym, że „męska konkurencja” jest już faktem. Pytanie tylko, czy będzie to zdrowa konkurencja czy też walka na… konferansjerkę?

Można by powiedzieć: "dwaj przyjaciele z anteny"... ciekawe komu wcześniej zgaśnie uśmiech?

2018-03-14T12:39:20+00:003 września 2010|Gwiazdy|

Może zainteresuje Cię również: