Strona główna » Blog » I Mistrzostwa Charakteryzacji „Fairy Tales – w krainie czarów i magii”

I Mistrzostwa Charakteryzacji „Fairy Tales – w krainie czarów i magii”

Gorąco zapraszamy do konkursu pod nazwą I Mistrzostwa Charakteryzacji „Fairy Tales – w krainie czarów i magii”, którego wielki finał odbędzie się 7 czerwca 2013 r. Współorganizatorem konkursu jest Akademia Fryzjerstwa Filmowego i Kreatywnego we Wrocławiu, a nasz portal ma zaszczyt być Patronem Medialnym tego wydarzenia. Honorowy patronat nad imprezą objął dyrektor Wrocławskiego Teatru Komedia, pan Wojciech Dąbrowski, oraz dyrektor Wrocławskiego Teatru Pantomimy, pan Zbigniew Szymczyk, którzy zasiądą w składzie jury konkursowego.

Nagrodą główną w konkursie jest półroczne stypendium w Studium Wizerunku Teatralno- Filmowego na kierunku wizaż- stylizacja- charakteryzacja, ufundowane przez osobę prowadzącą szkołę. Studium jest wpisane do rejestru szkół artystycznych Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Konkurs zostanie przeprowadzony dwuetapowo, pierwszy etap ( do 7 maja) – preselekcja- który wyłoni kandydatów do wielkiego finału, II etap- finał ( 7 czerwca). Finaliści otrzymają również nagrody rzeczowe ufundowane przez znane marki kosmetyczne i nie tylko.

Szczegóły – poniżej

plakat_konkurs_AFFik(1)

Dla wszystkich miłośników sztuki charakteryzatorskiej. Tym razem przenosimy się w krainę czarów i magii…

Co trzeba zrobić ?

Zaprojektować, wykonać i sfotografować charakteryzację postaci, według własnej interpretacji tematu: „Fairy tales- w krainie czarów i magii.”

W terminie do 07 maja 2013 r. przesłać na adres e – mail: info@akademiafryzjerstwa.com.pl 3 zdjęcia wykonanej charakteryzacji :
* 1 zdjęcie całej sylwetki
* 2 zdjęcia twarzy – z zamkniętymi i otwartymi oczami

Do wiadomości należy dołączyć wypełniony i podpisany kwestionariusz zgłoszeniowy na konkurs (skan).

Lista osób zakwalifikowanych do wielkiego finału zostanie ogłoszona 14 maja 2013 r. i opublikowana na stronie www.akademiafryzjerstwa.com.pl


Wielki finał konkursu oraz uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 07 czerwca 2013 r. we Wrocławiu.

Zwycięzca otrzyma półroczne stypendium w Policealnym Niepublicznym Studium Wizerunku Teatralno- Filmowego we Wrocławiu ufundowane przez osobę prowadzącą szkołę oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe ufundowane przez sponsorów.

Zdobywca drugiego miejsca otrzyma miesięczne stypendium w Policealnym Niepublicznym Studium Wizerunku Teatralno- Filmowego we Wrocławiu ufundowane przez osobę prowadzącą szkołę oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe ufundowane przez sponsorów.

Zdobywca trzeciego miejsca otrzyma zestaw atrakcyjnych nagród rzeczowych ufundowanych przez sponsorów.

Patronat honorowy nad konkursem objęli dyrektorzy Wrocławskiego Teatru Komedia i Wrocławskiego Teatru Pantomimy, pan Wojciech Dąbrowski oraz pan Zbigniew Szymczyk, którzy zasiądą również w finałowym składzie jury konkursu. Teatry ufundowały dla finalistów również vouchery na swoje spektakle.

kwestionariusz zgłoszeniowy oraz szczegółowy regulamin dostępne na http://www.akademiafryzjerstwa.com.pl.

 

2018-03-14T08:22:52+00:0027 marca 2013|Konkursy, Kultura, Patronaty, Uroda|

Może zainteresuje Cię również: