Strona główna » Blog » Hydradermabrazja – zabieg przed Walentynkami

Hydradermabrazja – zabieg przed Walentynkami

Stereotyp jest taki: Walentynki tuż, tuż, fryzjer zamówiony, makijażystka obiecywała, że wszystko zatuszuje, a tu – niestety – grube warstwy fluidu i pudru nie są w stanie ukryć prawdy o naszej cerze…

Skąd się wziął problem? Skąd te okropne przebarwienia? Solarium, hormonalne środki antykoncepcyjne, jakiś papieros w towarzystwie, nie zawsze dośpimy i lubimy nocne wypady do klubów. Poszarzała twarz? A te zaskórniki czy wągry? No tak – stresy nasilają łojotok, a trądzik pospolity leczyłyśmy w okresie dojrzewania, kilka dobrych lat temu. Zmarszczki? Jeśli jesteś po trzydziestce lub starsza, to mają prawo być i nie pojawiły się z dnia na dzień, więc można je wygładzić. Co robić? Może zapytać przyjaciółkę, jak poradziła sobie z problemami cery, może pójść do kosmetyczki lub dermatologa? Ale to już tak mało dni dni!!! Za późno. No tak, już nic się nie da zrobić… A może jednak…? Wszak Walentynki są tylko raz w roku i każda z nas powinna wyglądać w ten wieczór świeżo i kwitnąco.

Piękna cera powinna wyglądać zdrowo, mieć odpowiedni koloryt, nie być podrażniona, ani zniszczona zmianami skórnymi. Najskuteczniejszym sposobem zadbania o nią jest odpowiednia dieta, przebywanie na świeżym powietrzu, wysypianie się, brak stresu… Cóż, nie zawsze jednak mamy urlop. Dlatego warto sięgnąć nie tylko po odpowiednie kosmetyki, ale zajrzeć także do profesjonalnej kliniki medycyny estetycznej, gdzie odpowiednio dobrane zabiegi pomogą Ci zachować urodę między okresami wypoczynku.

Operacje plastyczne liftingujące skórę są powszechnie uważane za inwazyjne metody korekty wyglądu i wzbudzają strach przed komplikacjami wśród potencjalnych pacjentów. Okazuje się jednak, że można przeciwdziałać procesom starzenia w sposób przyjemny i skuteczny. Dzięki zabiegom z serii nieinwazyjnych peelingów połączonych z infuzją substancji aktywnych złe myśli o zmarszczkach i zwisającej skórze można odłożyć na późną starość. Hydradermabrazja jest nowszym zabiegiem od mikrodermabrazji. Można przyjąć, że wszystkie niedoskonałości mikrodermabrazji zostały uwzględnione i rozwiązane podczas opracowywania najnowocześniejszego urządzenia do hydradermabrazji HydrafacialTM. Główną różnicą zabiegu jest sposób złuszczania naskórka. Mikrodermabrazja złuszcza skórę głowicami pokrytymi diamentowymi mikrokryształkami, zaś hydradermabrazja złuszcza skórę bombardując ją substancjami nawilżającymi. Podczas programu zabiegowego hydrafacial, który polega na usuwaniu martwych komórek skóry oraz zanieczyszczeń, do skóry dostarczane zostaje zawierające substancje aktywne (antyutleniacze, proteiny) oraz naturalny kolagen, serum. Połączenie tych substancji pozwala osiągnąć niespotykane efekty odmładzające oraz zapobiegać powstawaniu trądziku.

Hydradermabrazja przeznaczona jest do każdego rodzaju skóry. Terapia ma działanie łagodzące, odświeżające, nie prowadzi do podrażnień, a jej efekty są widoczne natychmiast i utrzymują się ponad 7 dni. Terapia Hydradermabrazji jest szybką i skuteczną formą leczenia, trwającą około 30 minut. W trakcie wykonywania zabiegu Pacjent nie odczuwa dyskomfortu i zaraz po zabiegu może wrócić do pełnej aktywności.

2018-03-14T10:02:30+00:001 lutego 2012|Uroda|

Może zainteresuje Cię również: