Strona główna » Blog » HUSH WARSAW – modowe wydarzenie roku już 9 czerwca w Warszawie

HUSH WARSAW – modowe wydarzenie roku już 9 czerwca w Warszawie

HUSH WARSAW to dowód, że moda w Polsce dobrze się rozwija. To również dowód na to, że mamy zdolnych projektantów i duży popyt na niszowe marki, które do sprzedaży potrzebują tylko profesjonalnej oprawy.

HUSH WARSAW to kolejna edycja targów mody dla niezależnych projektantów, które dotychczas odbywały się 2 razy do roku pod nazwą Ściegi. W ciągu zaledwie 3 lat, dzięki wsparciu projektantów, mediów i fanów, impreza rozrosła się do imponujących rozmiarów. 10 doskonale przyjętych edycji wydarzenia, ogromna frekwencja kupujących oraz coraz większe zainteresowanie niszową modą tworzoną w Polsce skłoniły organizatorki do rozszerzenia koncepcji targów.

Utrzymany w formule jednodniowego pop-up sale HUSH WARSAW to autorski pomysł Anny Pięty i Magdy Korcz – menedżerek kultury, sztuki i designu, których doskonałe wyczucie trendów, doświadczenie oraz nieskrępowana wyobraźnia zaprowadzą nas w tym roku na Stadion Narodowy. 9 czerwca w nowoczesnej przestrzeni swoje projekty wystawi ponad 150 wyselekcjonowanych projektantów z Polski i zagranicy. HUSH WARSAW to gwarancja autorskich projektów, niezwykłych materiałów, oryginalnych form w limitowanych edycjach i przystępnych cenach.

Uzupełnieniem dotychczasowej koncepcji imprezy będzie specjalna strefa KIDS FASHION&DESIGN, za której kształt odpowiedzialna jest, znana z organizacji już 7 edycji Pchlego – Targu Projektów dla Dzieci, Aneta Kowalska. KIDS FASHION&DESIGN to specjalna oferta dla dzieci i rodziców poszukujących produktów niezwykłych, pięknych, wygodnych i po prostu dobrych.

Głównym założeniem HUSH WARSAW jest promocja młodych i niezależnych marek, których produkty są innowacyjnymi projektami i zgodnie z ideą „slow fashion” powstają w niewielkich ilościach na rynku lokalnym.

HUSH WARSAW. Wybieraj świadomie.

HUSH WARSAW - PLAKAT

HUSH WARSAW - KIDS fashion&designe

2018-03-14T08:19:56+00:0011 kwietnia 2013|Moda|