Strona główna » Blog » Hunter – Back to school, back to reality

Hunter – Back to school, back to reality

Powrót do szkoły nie musi być nudny, to może być początek nowej modowej przygody! Tej jesieni – w kolekcji Back to School – Hunter proponuje wyrzec się szarości i skupić się na jasnych kolorowych barwach.

Kolekcja Huntera Back to School to historia o jesiennych kolorach oraz stylu rodem z amerykańskiego college’u. Cała linia składa się ze słynnych i rozpoznawanych kaloszy Hunter, “autumn essentials”- płaszcza przeciwdeszczowego oraz detalu, bez którego trudno sobie wyobrazić ucznia – mowa oczywiście o plecaku.

Dziewczynki na rozpoczęcie roku szkolnego mogą postawić na jasno-żółte buty oraz barwne, jak liście w październiku, czerwone plecaki. W ofercie dla młodych gentlemanów, oprócz jesiennych kolorów, znalazł się również niebieski, w odcieniu lazurowym.

Jesienna linia marki Hunter to zestawienie stonowanej kolorystyki z mocnymi barwami, które pobudzają i inspirują. Powrót do szkoły będzie przyjemniejszy, a poranne wstawanie nie takie straszne, jeżeli na ramionach znajdzie się wygodny plecak, a na nogach kolorowe kalosze.

2018-08-17T08:45:56+00:0017 sierpnia 2018|Moda|