House x Bloggers – współpraca z blogerami

Strona główna » Blog » House x Bloggers – współpraca z blogerami

House x Bloggers – współpraca z blogerami

4 influencerów, 4 okazje i aż 16 pomysłów na outfit stworzonych przez samych blogerów. Efekty tej wyjątkowej współpracy można zobaczyć już na stronie marki. Najnowszy lookbook House prezentuje jesienne trendy, pokazuje jak bawić się modą i dopasowywać ją do swoich potrzeb.

Każdy z nich jest inny, każdy ma swój styl i każdy odnalazł coś dla siebie w najnowszej kolekcji House. Kamila Mraz (Cammy), Ola Kasza (Olcyk), Michał Kowalski (Michkowvalsky) i Łukasz Podliński (podlinski_net) wcielili się w rolę modeli i wybierając rzeczy z linii Crafted Cosy, Ubran Research, Lost Lakes i Urban Tribe stworzyli wyjątkowe, jesienne stylizacje. Znana z retro stylu, elegancji i pozytywnego podejścia do życia Cammy zdecydowała się postawić na linię Crafed Cosy. Winne bordo, zgaszone róże i stylistyka boho idealnie wpisały się w estetykę blogerki. Dzięki zestawieniu ciepłych swetrów z kwiecistymi haftami i mom jeansami powstała outfit idealny na co dzień. Rozważna, ale i romantyczna, to kwintesencja stylizacji jakie „wyszyły spod skrzydeł” Cammy. Ola Kasza (Olcyk) – blogerka – odnalazła swój styl w linii Urban Research. Połączenie grungy`owego stylu z militarnymi elementami, np. wysokimi wiązanymi butami z poszarpanymi dżinsami, doskonale sprawdziło się podczas tworzenia zestawów idealnych na wypad z przyjaciółmi. Dodatkowo, każda ze stylizacji charakteryzowała się precyzyjnym doborem dodatków. Boho kapelusz, neonowa czapka czy puchate szale stały się kropką nad i wszystkich outfitów blogerki.

 Michał Kowalski postawił na styl street`owy. W swoich stylizacjach wykorzystał łączone t-shirty, kurtki moro, a także bluzy w intensywnych kolorach. Jego warstwowe sylwetki doskonale oddały miejski charakter i sprawdziły się podczas sesji zdjęciowej. Natomiast Łukasz Podliński postawił na jesienny trend inspirowany górskimi wyprawami i skandynawskimi lasami, czyli Lost Lakes. Dzięki wykorzystaniu casualowych rzeczy, takich jak jeansowa kurtka z futerkiem, czy wygodna bluza w stonowanej kolorystyce stworzył wyjątkowy look odpowiedni na każdą okazję. Dzięki połączeniu energii blogerów i nowej kolekcji House powstało 16 stylizacji które można zobaczyć w najnowszym lookbooku marki. Mimo odmiennych styli reprezentowanych przez zaproszonych blogerów kolekcja przypadała do gustu każdego z nich.

2018-03-14T03:24:08+00:00 13 października 2017|Moda|