Honorata Honey Skarbek w wersji sugarfree

Strona główna » Blog » Honorata Honey Skarbek w wersji sugarfree

Honorata Honey Skarbek w wersji sugarfree

Honorata Honey Skarbek – piosenkarka i blogerka – rozpoczęła właśnie współpracę z nową marką modową sugarfree. Sukienki z kolekcji sugarfree idealnie wpisują się
w charakterystyczny, niezwykle kobiecy styl Honey – już niedługo będziecie mogli zobaczyć Honoratę w kreacjach sugarfree podczas koncertów oraz śledząc jej bloga i profile na Facebooku oraz Instagramie.

Szeroka oferta marki skierowana jest do kobiet wybierających sukienki przy każdej możliwej okazji. Wśród propozycji sugarfree znajdują się zarówno casualowe sukienki, idealne na co dzień, jak również odważne, wieczorowe kreacje. Współpraca z gwiazdą podkreśla charakter oferty sugarfree – niezwykle szykownych i kobiecych sukienek wpisujących się w najmodniejsze trendy.

Sugarfree to nowa marka, która stworzona została z pasji i z myślą o współczesnych kobietach – aktywnych, pewnych siebie i chcących wyglądać świetnie niezależnie od sytuacji. Kolekcje sukienek, jak również rozwiązania wprowadzone przez markę – sprzedaż internetowa, częsta aktualizacja oferty – idealnie wpisują się w potrzeby nowoczesnych Polek.

Kolekcja dostępna jest w sklepie internetowym sugarfree.pl.

Honorata_sugarfree1

Honorata_sugarfree2

Honorata_sugarfree3

Honorata_sugarfree4

2018-03-14T07:43:09+00:0019 grudnia 2013|Gwiazdy|