Strona główna » Blog » Hit na karnawał: Koktajlowe pierścionki!

Hit na karnawał: Koktajlowe pierścionki!

Co teraz błyszczy na salonach? Koktajlowe pierścienie z kamieniami i kryształkami! Noszą je takie gwiazdy jak: Jennifer Lopez, Paris Hilton, Selena Gomez czy Natasza Urbańska. Diva w swoich kolekcjach posiada kilkanaście propozycji, idealnych na karnawałowe zabawy.

Tegorocznym hitem karnawału wśród ozdób są pierścionki koktajlowe. Duże, okazałe, wysadzane drobnymi kamykami lub z jednym dominującym oczkiem. Pierścionki karnawałowe muszą czarować blaskiem i dodawać sznytu całej kreacji.

„Biżuteria diva zawsze wychodzi naprzeciw trendom i modzie. W naszych różnorodnych kolekcjach znaleźć można wiele ciekawych propozycji, takich jak pierścionki koktajlowe: srebrne, złote, z kolorowymi oczkami lub misternie zdobione. Każda kobieta znajdzie w naszych sklepach coś dla siebie” – mówi Michelle Bohn, Head of product marki diva w rejonie Europy Środkowo-Wschodniej.

Jeśli kochasz złoto to warto skusić się na złoty, gładki pierścień z kolekcji Gold. Jednak, gdy wolisz mieniące się kryształki to idealną propozycją są duże pierścienie wysadzane kolorowymi kamieniami. Dla miłośników klasycznej czerni także znajdzie się spory wybór efektownych ozdób. W czasie karnawału warto więc zaszaleć nie tylko na parkiecie, ale także z garderobą i dodatkami.

[nggallery id=2335]

2012-01-20T10:39:06+00:0020 stycznia 2012|Biżuteria|

Może zainteresuje Cię również: