zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Hi-Tec dla modnych i aktywnych kobiet

Hi-Tec dla modnych i aktywnych kobiet

Brytyjski producent odzieży outdoorowej sprowadza kurtki turystyczne ze szlaków górskich do miasta.  Jesienna propozycja marki Hi-Tec łączy wysokie parametry tkanin z modnym i kobiecym krojem. Chłodniejsze dni nie oznaczają, że sportowe buty muszą trafić na dno szafy, a rower do piwnicy. Jesień to idealny czas, by kontynuować zdrowe nawyki z lata.

Aktywnie spędzać czas można na wiele sposobów. Jeżeli przekonałaś się do joggingu, nic nie stoi na przeszkodzie, aby biegać również teraz. Nordic Walking można uprawiać niemal przez cały rok, niezależnie od wieku czy kondycji. Podobnie jest z jazdą na rowerze. Dwa kółka przestają być atrybutem weekendowej rekreacji i stają się środkiem codziennego transportu, a nawet elementem mody ulicznej i stylu życia.
Wybór form ruchu, które można uprawiać jesienią jest spory, jednak pogoda nie zawsze jest sprzymierzeńcem osób, chcących aktywnie przeżyć tę porę roku. Niższe temperatury, mgliste poranki, wiatr i częstsze opady deszczu zatrzymują wiele osób w domach.

Z myślą o aktywnych kobietach, których jesienna aura nie powstrzymuje przed wyjściem na zewnątrz, powstała linia kurtek typu softshell marki Hi-Tec. Ten typ odzieży wywodzi się z turystyki górskiej. Tym, co wyróżnia softshelle od pozostałych kurtek jest duża odporność na wiatr oraz deszcz, zapewniona dzięki membranie TecProof. To specjalny materiał, który składa się z dwóch warstw. Zewnętrzna skutecznie chroni przed wiatrem i deszczem. Wewnętrzna posiada strukturę mikroporowatą, dzięki czemu szybko i sprawnie odprowadza wilgoć na zewnątrz. W efekcie kurtka chroni przed niesprzyjającą pogodą i jednocześnie zapobiega nadmiernemu poceniu się podczas wysiłku.

Większości z nas odzież turystyczna kojarzy się przede wszystkim z rzeczami funkcjonalnymi, w których fason schodzi na dalszy plan. Hi-Tec postanowił przełamać ten stereotyp i sprowadzić softshelle ze szlaków górskich do miasta. Jesienna kolekcja łączy zaawansowane materiały stosowane w turystyce górskiej z modnym krojem, typowym dla stylu miejskiego.

Kurtki zaproponowane przez Hi-Tec wyróżniają się fasonem podkreślającym sylwetkę właścicielki. Każdy z modeli jest dostępny w kilku kolorach, co pozwala swobodnie łączyć je z innymi dodatkami, takimi jak modne ostatnio kalosze. Typowo turystyczny charakter kurtek przełamują dyskretne motywy kwiatowe, zdobiące m.in. model Lady Eryka.

Jednocześnie producent nie zapomina o rozwiązaniach, które ułatwiają aktywny wypoczynek. Kurtki są lekkie i nie krępują ruchów, co szczególnie docenią miłośniczki biegania i Nordic Walking. Otwory wentylacyjne pod pachami wspomagają oddychające właściwości membrany i pozwalają na skuteczniejsze odprowadzanie ciepła. Dzięki ściągaczom możemy lepiej dopasować kurtkę do sylwetki, a w razie deszczu docenimy regulowany kaptur i zamki zabezpieczone przez przemakaniem.

Informacje o firmie:
Hi-Tec jest brytyjską firmą, założoną w 1974 r. Oferuje odzież, obuwie oraz akcesoria do uprawiania aktywności w kategoriach: Athletic/Sport, Cort/Indoor, Outdoor i Golf. Globalnie Hi-Tec sponsoruje podróżników, mistrzów świata i wybitnych sportowców w takich dyscyplinach jak badminton, golf, squash i floret.

2018-03-14T10:23:21+01:0019 października 2011|Moda|

Może zainteresuje Cię również: