Strona główna » Blog » Herbuś ambasadorką

Herbuś ambasadorką

Kolejna celebrytka pręży śmiało ciało, jako Ambasadorka sportowej marki.

0169reebok_edytaherbus

Edyta Herbuś została ambasadorką kolekcji Reebok EasyTone, która pozwala kobietom na całym świecie formować i wzmacniać mięśnie pośladków i nóg podczas codziennych czynności takich jak spacer, zakupy czy droga do pracy.

Edyta Herbuś, tancerka i aktorka, która na co dzień prowadzi aktywny tryb życia mówi: „Mój zawód wymaga ode mnie zgrabnej sylwetki. Przez wiele lat intensywnych treningów tanecznych nie miałam z tym problemu. Dziś nadmiar obowiązków zawodowych sprawia, że nie zawsze znajduję czas na regularne ćwiczenia. Dlatego postanowiłam wypróbować buty Reebok EasyTone, które pomagają kształtować mięśnie pośladków i nóg podczas codziennych aktywności. Teraz mimo wielu obowiązkowych zajęć mogę dbać o swoją sylwetkę. Szczerze mówiąc nie spodziewałam się tak widocznych zmian. Jestem mile zaskoczona”.

Harmonogram wypełniony po brzegi, przemieszczanie się z prób na plan serialu, czy z planu filmowego na sesję zdjęciową, gdzie najczęściej niezbędnym elementem są buty na wysokich obcasach – tak wygląda codzienność Edyty Herbuś, która podkreśla: „Zrzucenie szpilek to najbardziej upragniony moment po wielu godzinach pracy! Dzięki EasyTone zyskałam szansę, by moje nogi odpoczywały jednocześnie rzeźbiąc sylwetkę. Są stylowe, więc nie muszę się zastanawiać, czy pasują do mojego stroju, zakładam je i już!”

„Byłam zaskoczona, że sportowe ubrania mogą nie tylko stylowo wyglądać, ale też formować ciało! Słyszałam o różnych technologiach wykorzystanych przy projektowaniu strojów, ale jeszcze nigdy nie było ubrań, które aktywują mięśnie i pomagają kształtować sylwetkę! Okazuje się, że to możliwe!” – mówi Edyta Herbuś.

Informacje nie podają, jaką gażę otrzymała za takie „mówienie”.

aka

0239reebok_edytaherbus

0290reebok_edytaherbus

2018-03-14T11:38:29+00:008 marca 2011|Styl|

Może zainteresuje Cię również: