Hédonist – kolekcja dla kobiet kochających przyjemności!

Strona główna » Blog » Hédonist – kolekcja dla kobiet kochających przyjemności!

Hédonist – kolekcja dla kobiet kochających przyjemności!

Nowa kolekcja Né Comme Ça na jesień/zima to propozycja dla kobiet odważnie przyznających, że kochają siebie, życie i przyjemności, uwielbiają luksus i chcą się nim otaczać.

Do nadchodzącego sezonu jesienno-zimowego Sebastian Szrajber, główny projektant marki Né Comme Ça podszedł w charakterystyczny dla siebie sposób. Nową kolekcją marka będzie przekonywać, że doznawanie rozkoszy i przyjemności, także w związku z własnym wyglądem, może być celem samym w sobie, wolnym od piętna poczucia winy.

Hédonist to klasyczne kroje klasyczne kroje, oryginalne wykończenia, najwyższej jakości tkaniny: subtelne jedwabie, miękkie wełny i szlachetne kaszmiry. Wszystko w ulubionych kolorach marki Né Comme Ça: czerń, szarości, beże, delikatne biele i écru. Kolekcja dedykowana jest kobietom aktywnym, które znajdą tu propozycje na każdą porę dnia: zestawy do pracy, na wyjście z przyjaciółmi, czy coś wyjątkowego na elegancki koktajl.

Kolekcja Hédonist jest konsekwentną realizacją motta marki: Nigdy nie przepraszaj za to kim jesteś. Według głównego projektanta marki Sebastiana Szrajbera, sensualność i seksualność kobiety jest efektem jej dojrzałości i pewności siebie, a świadoma kobieta swoim ubiorem nie musi niczego udowadniać czy demonstrować – ma on jedynie podkreślać to, co ona sama o sobie myśli.

2013-08-26T05:30:27+00:0026 sierpnia 2013|Moda|