zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » HEDONIC – prezentujemy nowy brand modowy

HEDONIC – prezentujemy nowy brand modowy

HEDONIC jest świeżym polskim brandem modowym założonym przez młodą projektantkę Magdalenę, absolwentkę MSKPU w Warszawie.

Marka HEDONIC proponuje rzeczy ciekawe i niepowtarzalne, wytwarzane bardzo często w limitowanych edycjach lub nawet w pojedynczych egzemplarzach. Cały asortyment odszywany jest z materiałów doskonałej jakości i z dbałością o najdrobniejszy szczegół. Minimalistyczne i uniwersalne kroje charakterystyczne dla designu marki zaskakują detalami i swobodną interpretacją najmodniejszych trendów sezonu, a także rozsądnymi cenami. Istotnym aspektem j filozofii HEDONIC jest produkcja prostych i funkcjonalnych ubrań, które można stylizować na kilka sposobów i łączyć w gotowe zestawy pasujące na różne okazje. Coraz popularniejszy slogan ‘Buy Less Wear More’ idealnie oddaje podejście projektantki do kwestii ciągle zmieniającej się mody.

„Chcemy zapewnić naszym Klientkom przyjemność z zakupów, z noszenia pięknych ubrań, ale także ze świadomości, że mogą wyglądać i czuć się świetnie każdego dnia bez konieczności wydania dużych pieniędzy i zawrotnie obszernej garderoby”.

LOOKBOOK HEDONIC

[nggallery id=2857]

Photo Wojtek Panas
Model Iza Sipko / Orange Models
MakeUp Art.&Hair Anna Rukat / Kiss Project

Ceny zaczynają się od 60 PLN i nie przekraczają 250 PLN. Rzeczy marki HEDONIC można nabyć poprzez platformę SHOWROOM, Conceptshop.pl oraz bezpośrednio przez fan page marki na Facebook’u.

2012-06-01T09:14:50+01:001 czerwca 2012|Moda|

Może zainteresuje Cię również: