zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Heath Ledger, Beyonce i Michelle Obama na Boże Narodzenie

Heath Ledger, Beyonce i Michelle Obama na Boże Narodzenie

Nadchodzące święta Bożego Narodzenia to wyjątkowa okazja, by spędzić czas w towarzystwie rodziny i przyjaciół. Chcąc umilić te chwile kanał Zone Club przygotował dla widzów kilka, ciekawych propozycji.

PREMIERA: Beyoncé: bez autoryzacji
23 grudnia 2010 w czwartek o godz. 11.00 i 22.00
Beyoncé Knowles została po prostu stworzona do kariery w show biznesie – córka producenta muzycznego i projektantki mody już jako dziecko występowała na scenie.
Prawdziwą sławę zyskała jednak jako liderka zespołu Destiny’s Child. W 2003 roku wydała swoją pierwszą solową płytę – nagrodzony pięcioma statuetkami Grammy album „Dangerously in Love” nagrany przy współpracy z Jayem‑Z, który obecnie jest jej mężem.
W programie Beyoncé: bez autoryzacji widzowie przyjrzą się z bliska tej wszechstronnie utalentowanej supergwieździe show biznesu.
Jej awangardowy styl, uroda godna pozazdroszczenia, związek z supergwiazdą Jayem‑Z, fenomenalny głos, talent taneczny i aktorski – Beyoncé to wulkan energii, który z pewnością szybko nie wygaśnie.

PREMIERA: Biografie: Heath Ledger
24 grudnia 2010 w piątek o godz. 11.00 i 22.00
22 stycznia 2008 roku świat obiegła szokująca wiadomość o śmierci Heatha Ledgera. Ostatnią rolą tego niezwykle utalentowanego aktora był Joker w filmie „Mroczny rycerz”. To właśnie ona przyniosła mu uznanie krytyków, w tym statuetkę Oscara. Dzięki swoim wspaniałym kreacjom w filmach Ledger pozostanie wiecznie żywy. Nasz program opowiada prawdziwą historię Heatha Ledgera. Widzowie dowiedzą się, skąd pochodził, jak traktował swój sukces, czy naprawdę był szczęśliwy w Hollywood? Krok po kroku przyjrzymy się jego drodze do sławy. Poznamy jego motywacje i zobaczymy, jak wyglądały jego początki w show biznesie. To historia młodego, nieśmiałego chłopaka z Perth, który podbił Hollywood, zupełnie tego nie planując. Film o Ledgerze to poruszający hołd złożony temu niezwykłemu aktorowi, który odszedł z tego świata zdecydowanie za wcześnie.

PREMIERA: Lekcja stylu Michelle Obamy
25 grudnia 2010 w sobotę o godz. 7.30 i 18.30
Od czasów Jacqueline Kennedy Onassis i jej charakterystycznych dużych okularów przeciwsłonecznych żadna pierwsza dama nie wzbudziła takiego zainteresowania wśród koneserów mody jak Michelle Obama.
Już w czasie kampanii prezydenckiej, podczas której wiernie wspierała swojego męża, Michelle sama zaczęła pojawiać się na okładkach gazet jako najlepiej ubrana kobieta w świecie polityki. Poprzez łączenie odważnych kolorów i prostych linii z wyrazistymi ozdobami i dodatkami pierwsza dama USA wniosła odrobinę swobody do obowiązującego kanonu strojów. Świetnie dobrane ubrania to jedynie dopełnienie ciepłego i serdecznego usposobienia żony prezydenta Obamy. Dzięki niej wielu nieznanych projektantów zaistniało w świecie mody – Michelle Obama jest bez wątpienia prawdziwą ikoną stylu, o której mówi się teraz bez przerwy.
Lekcja stylu Michelle Obamy to film ukazujący prawdziwe oblicze Michelle Obamy – pierwszej damy stylu. To wyraz uznania nie tylko dla jej znakomitego gustu, lecz także dla jej inteligencji i innych cech, dzięki którym stała się wzorem do naśladowania. Przy doskonale dobranej muzyce i świetnych zdjęciach twórcy programu nakreślają portret kobiety, która ma znaczący wpływ zarówno na nasze społeczeństwo, jak i na świat mody.

2018-03-14T12:02:28+01:0021 grudnia 2010|Kultura|

Może zainteresuje Cię również: