Strona główna » Blog » Hannah Montana ostatni sezon

Hannah Montana ostatni sezon

Każda historia ma swój koniec. Dotyczy to również wyjątkowych przygód Hannah Montany, która wkracza z impetem w dorosłe życie. Czy z tego powodu porzuci karierę i na zawsze pozostanie zwyczajną Miley Stewart? Dowiedz się tego oglądając czwarty, ostatni sezon jedynego w swoim rodzaju serialu „Hannah Montana”, który debiutuje właśnie na DVD!

Licealne lata dobiegają końca, a Miley Stewart staje na rozdrożu. Czy nadal będzie próbowała pogodzić dwa światy i kontynuować karierę jako Hannah Montana, czy może jednak zrezygnuje z bycia gwiazdą i już na zawsze pozostanie normalną dziewczyną? Spotkaj się ponownie z Miley, Lilly, Oliverem oraz resztą swoich ulubionych bohaterów i zobacz, jak podejmują najważniejsze życiowe decyzje w przełomowym ostatnim sezonie serialu, który był inspiracją dla całego pokolenia młodych dziewczyn.

W skład wyjątkowego, dwupłytowego zestawu DVD „Hannah Montana. Sezon 4” wchodzi nie tylko 15 wystrzałowych odcinków z Miley Cyrus w roli głównej, ale również unikalne materiały dodatkowe. Wśród nich znajdziesz zarówno wzruszające pożegnanie obsady, jak i alternatywne zakończenie odcinka finałowego. Zainspiruje ono każdą młodą fankę Hannah Montany do wytrwałej realizacji swoich marzeń!

„Hannah Montana” to jeden z najpopularniejszych seriali ostatnich lat, kilkukrotnie nominowany do nagród Emmy. Jego pierwsza seria zadebiutowała w 2006 roku, odnosząc ogromny sukces. Przyczynił się do tego m.in. album muzyczny pod tym samym tytułem, który w tym samym roku z wynikiem dwóch milionów egzemplarzy trafił na szóste miejsce najlepiej sprzedających się płyt w Stanach Zjednoczonych. W 2008 roku w kinach zadebiutowała pełnometrażowa historia o przygodach gwiazdy granej przez Miley Cyrus – Hannah Montana: Film.

Dodatki specjalne do „Hannah Montana. Sezon 4”:
Od castingów po ostatni odcinek – wspomnienia aktorów;
Alternatywne zakończenie;
Pożegnanie obsady.

Film dostępny w sprzedaży w dwupłytowym zestawie DVD (99,99 zł).
Dystrybucja w Polsce: CD Projekt

2018-03-14T11:37:27+00:0017 marca 2011|Kultura|

Może zainteresuje Cię również: