Handmade Fashion Show by JuliaSzyje! Pierwszy na Śląsku taki pokaz z muzyką na żywo.

12.05.2017 w katowickim Królestwie miało miejsce niecodzienne wydarzenie, które na żywo obserwowało blisko setka osób w różnym przedziale wiekowym. Wszystko za sprawą niesamowitego duetu Julii Kalki oraz Huberta Szczęsnego. O czym dokładnie mowa?

Osiem wspaniałych modelek, szesnaście kompletów bielizny oraz jeden artysta spajający pokaz w całość. Zgromadzeni w ubiegły piątek w Królestwie goście mogli podziwiać przepiękną, ręcznie stworzoną bieliznę, której autorką jest pani Julia, działająca i coraz bardziej rozpoznawalna pod szyldem JuliaSzyje. Marka bardzo szybko zyskuje na popularności, co pokazuje ogromne zainteresowanie produktami Julii Kalki po które coraz chętniej sięgają nie tylko ludzie z jej otoczenia, ale także śląskiej społeczności.

Kiedy oczy wszystkich zwrócone były na bieliznę oraz modelki, idealnie dopasowany podkład muzyczny zapewnił Hubert Szczęsny, półfinalista programu muzycznego The Voice of Poland i to właśnie przy jego dźwiękach, zaprezentowały się dziewczyny. Laureat wielu nagród na polskiej scenie bluesowej, zadbał o niezapomniany klimat, czyniąc z pokazu bielizny, prawdziwe artystyczne show. Dodatkiem do całego wieczoru było afterparty z ExBoyfriends, czyli Piotrem Kędzierskim oraz Krystianem Kościjańskim!

Trwające godzinę show spotkało się ze sporym zainteresowaniem śląskiego społeczeństwa, co pokazuje, iż tego typu wydarzenia mają prawo bytu nie tylko w Warszawie, ale także w Katowicach.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Dodaj komentarz (prosimy nie podawać adresu witryny internetowej - komentarz nie zostanie wówczas opublikowany)