Strona główna » Blog » HAIRSHOW fryzjerstwo&moda Wrocław

HAIRSHOW fryzjerstwo&moda Wrocław

Gorące nazwiska świata fryzjerskiego, pokazy, w tym najbardziej wyczekiwany – look&learn w wykonaniu Akademii Stylizacji M.P. Babicz – w tak spektakularny sposób Zaklęte Rewiry we Wrocławiu stały się stolicą fryzjerstwa i mody.

Wszystko za sprawą HairShow fryzjerstwo&moda , nauka inspiracje, konkurs „Stylizacje Modowe„, Show Alessandro Ligorio fryzjera stylisty z Mediolanu.

Impreza przyciągnęła sławy świata fryzjerskiego oraz wyjątkowych projektantów fryzur, którzy podczas uroczystej gali startowali o miano najlepszego w konkursie Stylizacje Modowe. 10-ciu fryzjerów, którzy dostali się do finału mieli za zadanie dopasowania fryzury do stworzonej przez projektantów stylizacji. Zmagania najlepszych oceniała tłumnie zgromadzona publiczność oraz skład sędziowski, na którego czele stanęła Marta Przybyło międzynarodowy sędzia fryzjerski OMC.

HairShow było również okazją do nauki. Look&learn w wykonaniu Akademii Stylizacji M.P.Babicz skupiły specjalistów, którzy w jednym miejscu i czasie pokazali techniczną stronę fryzjerstwa.

– Zależało nam na organizacji imprezy, która zainteresuje pasjonatów świata fryzjerskiego. HairShow było okazją do zobaczenia ciekawych stylizacji fryzjersko-modowych. Zorganizowaliśmy tę imprezę we współpracy patronackiej z Akademią Sztuk Pięknych we Wrocławiu oraz środowiskami artystycznymi. Dzięki temu po raz pierwszy udało się połączyć świat mody, fryzjerstwa i sztuki. – mówi Piotr Kucharczyk współorganizator HairShow. Jestem przekonany, że tym samym wypełniliśmy znaczącą lukę na naszym rynku fryzjersko-modowym.

W profesjonalnym stylu dopasowaniem fryzur do stylizacji zajął się Alessandro Ligorio, szkoleniowiec NG Group, który specjalnie dla HairShow przygotował własną koncepcję idealnie wpasowaną w autorską kolekcję GRA`L GRA`F Urszuli Smaza-Gralak – dziekana Wydziału Architektury Wnętrz i Wzornictwa wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych.

Premiera HairShow to niewątpliwie początek cyklicznych imprez, które mamy nadzieje na stałe wpiszą się w kalendarz wydarzeń fryzjerskich w Polsce.

HAIRSHOW fryzjerstwo&moda Wrocław 21.04.2013
patronat artystyczny: Akademia Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu

[nggallery id=4573]

2013-04-26T07:14:57+00:0026 kwietnia 2013|Świat Kobiet, Uroda|