Strona główna » Blog » Gwiazdy wraz z Lenovo wspierają Synapsis

Gwiazdy wraz z Lenovo wspierają Synapsis

„Pokaż innym jak czerpiesz radość z życia” to motto kalendarza na rok 2011, który od dziś jest dostępny w sprzedaży. W projekt zaangażowało się 12 znanych osób: Michał Bąkiewicz, Katarzyna Dowbor, Dorota Gardias, Monika Jarosińska, Patricia Kazadi, Marcin Kwaśny, Alżbeta Lenska, Michał Lesień, Rafał Patyra, Michał Piróg, Małgorzata Potocka i Janusz Tylman, którzy na zdjęciach prezentują swoje hobby, pasje bądź to, w jaki sposób lubią spędzać wolny czas.

Mecenasem kalendarza jest firma Lenovo, światowy producent komputerów przenośnych i stacjonarnych. Całkowity zysk ze sprzedaży zostanie przekazany Fundacji SYNAPSIS, która od 20 lat realizuje misję pomocy dzieciom i osobom dorosłym dotkniętym autyzmem. Kalendarz można nabyć poprzez Partnerów projektu: Allegro – na aukcji charytatywnej www.kalendarz2011.allegro.pl oraz na platformie handlowej groupon.pl

„Zdecydowaliśmy się pomóc Fundacji SYNAPSIS, gdyż jej działalność daje szansę wielu osobom czerpać radość z życia, a pod takim właśnie hasłem promujemy nasze produkty” – mówi Tomasz Byskosz Marketing Manager firmy Lenovo. „Dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w realizację tego projektu, a w szczególności Twarzom kalendarza, za ich otwartość na potrzeby społeczne” – dodaje.

[nggallery id=489]

2010-12-15T12:14:22+00:0015 grudnia 2010|Gwiazdy, Zdrowie|

Może zainteresuje Cię również: