Strona główna » Blog » Gwiazdy wiosennej ramówki Polsatu

Gwiazdy wiosennej ramówki Polsatu

Kora i Must be the music, Ciachorowski i Linia życia – to tylko niektóre nowe twarze i nowe hity Polsatu.

W poniedziałek, w jednym z warszawskich klubów telewizja Polsat, tradycyjnie z plejadą gwiazd nowych i doskonale już znanych z ekranu, zaprezentowała swoją nową, wiosenną ramówkę.

Z najważniejszych nowości na pewno wymienić należy nowy muzyczny talent show „Must be the music„. W odróżnieniu od wielu innych produkcji tego typu, w tym programie jury to wyłącznie profesjonaliści z imponującym dorobkiem: Elżbieta Zapendowska – krytyk muzyczny, specjalistka od emisji głosy, nauczycielka m.in. Edyty Górniak i Dody, Adam Sztaba – muzyk, kompozytor, aranżer, dyrygent, pianista i producent muzyczny, Wojciech „Łozo” Łozowski – wokalista Afromental, przedstawiciel młodego pokolenia oraz Kora – wokalistka Maanamu, artystka będąca ikoną polskiego rocka. Gospodarzami programu będą Paulina Sykut i Maciej Rock.

Kolejna, oczekiwana nowość to serial „Linia życia” z Tomaszem Ciachorowskim w roli głównej. „Linia życia” to opowieść o powikłanych losach czterech rodzin z Pomorza wśród których są i biznesmeni, lekarze i restauratorzy. Będzie elegancko, luksusowo, ale możemy też liczyć na zakulisowe rozgrywki i bezwzględną walkę o duże pieniądze i prawdziwą miłość. Premiera już w marcu, a serial będziemy mogli oglądać pięć razy w tygodniu, od poniedziałku do piątku.

Wiosną nie zabraknie także kontynuacji największych hitów Polsatu, seriali „Hotel 52” i „Szpilki na Giewoncie”, „Rodziny Kiepskich” i serialu „Pierwsza miłość”.

[nggallery id=794]

Nowe galerie na kolejnej stronie

2018-03-14T11:44:56+00:001 marca 2011|Gwiazdy|

Może zainteresuje Cię również: