Gwiazdy „The Voice of Poland” na prezentacji ramówki TVP

Podczas prezentacji ramówki TVP zaprezentowano programy, które widzowie będą mogli zobaczyć już tej jesieni. Nie zabrakło wśród nich hitu poprzednich sezonów – programu „The Voice of Poland” oraz jego gwiazd. Program wraca na antenę w soboty o 20:05 już 2 września!

Trenerami 8. edycji „The Voice of Poland” są znane już z poprzednich sezonów prawdziwe osobowości polskiej sceny muzycznej – Maria Sadowska, Andrzej Piaseczny oraz Tomson i Baron, a także nowy Trener – obecnie jedno z najgorętszych nazwisk w polskim show-biznesie – Michał Szpak.

Moja kariera zaczęła się od talent show, a teraz zasiadam w fotelu Trenera. Teraz to ja będę oceniał uczestników, ale też, co jest dla mnie stresujące i ekscytujące zarazem, będę miał możliwość przekazać im swoją wiedzę. To dla mnie olbrzymie wyzwanie, z którego bardzo się cieszę” – powiedział Michał Szpak.

Poza Michałem Szpakiem do programu dołącza Marcelina Zawadzka. Obok Barbary Kurdej-Szatan, Tomasza Kammela i Macieja Musiała będzie prowadzącą show.

Premiera 8. sezonu programu „The Voice of Poland” odbędzie się w sobotę 2 września o 20:05 w TVP2. Producentem programu jest Rochstar.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Dodaj komentarz (prosimy nie podawać adresu witryny internetowej - komentarz nie zostanie wówczas opublikowany)