Gwiazdy promują aktywne spędzanie czasu z dzieckiem

Katarzyna Cichopek, Magdalena Steczkowska, Magdalena Górska, Olga Borys, Wojciech Majchrzak, Dorota Czaja, Aldona Orman oraz wiele innych osobistości wzięło udział w inauguracji ogólnopolskiej akcji społecznej „BARTEK i o to biega”, której celem jest promowanie aktywnego spędzania czasu z dzieckiem. Gwiazdy opowiadały o swoich sposobach na aktywne spędzanie czasu oraz wskazywały Fundacje i Domy Dziecka, do których organizator akcji – firma BARTEK – przekaże kilkaset par butów.

W imprezie inaugurującej akcję społeczną „BARTEK i o to biega” udział wzięli m.in.: Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel, Magdalena Steczkowska, Magdalena Górska, Olga Borys oraz Wojciech Majchrzak, Dorota Czaja, Aldona Orman, Artur Chamski, Martyna Kliszewska. Gwiazdy najczęściej proponowały spacery i rezygnację z samochodu na rzecz roweru. Pływanie i taniec to kolejne propozycje na ruch i dobrą zabawę, najbardziej nietypową okazała się siłownia.

„Brak ruchu to poważne zagrożenie dla prawidłowego rozwoju dziecka, dlatego cieszymy się, że gwiazdy wsparły nasz projekt i zachęcają rodziców oraz dzieci do wspólnej aktywności.” – mówi Katarzyna Nowicka Manager ds. Zarządzania Marką BARTEK.

[nggallery id=4400]

[nggallery id=4401]

Podziel się wiadomością:

Polecamy również