Strona główna » Blog » Gwiazdy Polsatu na ModaiJa!

Gwiazdy Polsatu na ModaiJa!

Jesienią w Polsacie aż jasno będzie od gwiazd. Tak, jak było na oficjalnej prezentacji jesienno-zimowej ramówki tej stacji.

Na prezentacyjnej imprezie i jesienią na ekranach pojawią się m.in.: Jarosław Gugała (“Wydarzenia”), Laura Samojłowicz (“Hotel 52”), Cezary Żak („Ludzie Chudego”), Maciej Dowbor (“Światowe Rekordy Guinessa”), Magdalena Schejbal (“Szpilki na Giewoncie”), Kora, Elżbieta Zapendowska, Wojciech Łozowski, Adam Sztaba (Must be The Music).

Gwiazdy to polsatowska norma. Z nowości wymienimy realizowane w Hiszpanii „Pamiętniki z wakacji” oraz program publicystyczny „Państwo w państwie”.

Jesienią królować będzie rozrywka, z drugą edycja show „Tylko muzyka. Must be the music” na czele. Talent show tym razem nadawany będzie w niedziele o godzinie 20.00, począwszy od 4 września.

Na antenę z czwartym sezonem powróci „Hotel 52”, w którym pojawią się nowe twarze: Ilona Ostrowska, Natalia Rybicka, Krzysztof Respondek oraz Tomasz Ciachorowski. O sezon „młodsze” są „Szpilki na Giewoncie”. Do obsady serialu dołączyli Monika Dryl oraz Janusz Chabior. Powracają także „Ludzi Chudego”, „Świat według Kiepskich”, w którym pojawi się między innymi Krzysztof Ibisz oraz 15. już sezon „Daleko od noszy”, w którym gościnnie pojawią się sportowcy – Jan Tomaszewski i Radosław Majdan.

[nggallery id=1705] [nggallery id=1706]

 

2018-03-14T10:35:45+00:0026 sierpnia 2011|Gwiazdy|

Może zainteresuje Cię również: