zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Gwiazdy pokochały Range Rovera

Gwiazdy pokochały Range Rovera

Range Rover Evoque to luksusowe, zwinne i stylowe auto, obok którego nie można przejść obojętnie. Wzbudza wielkie emocje wśród osobistości na całym świecie, dlatego premierowe pokazy tego modelu zawsze odbywają się w doborowym towarzystwie gwiazd.

Latem 2010 roku w Londynie odbyła się pierwsza prezentacja modelu Range Rover Evoque. Temu znaczącemu wydarzeniu towarzyszyła brytyjska gwiazda Victoria Beckham, która oficjalnie objęła stanowisko dyrektora kreatywnego marki. Nie bez przyczyny była „Posh Spice” została zatrudniona przez brytyjską markę samochodową. Przez ostatnie lata dała się bowiem poznać jako utalentowana projektantka z duża wiedzą z zakresu trendów i designu oraz produktów luksusowych. Znaczący był także fakt, że Victoria Beckham od lat znana jest z umiłowania do samochodów marki Range Rover.

Na imprezach towarzyszących oficjalnej premierze Evoque na Targach Motoryzacyjnych w Paryżu we wrześniu 2010 także pojawiły się gwiazdy. Specjalny koncert, na pokładzie jachtu zacumowanego na Sekwanie, wykonała Juliette Lewis. Od tego momentu rozpoczął się cykl imprez promujących Range Rovera Evoque na całym świecie, organizowanych pod hasłem „Hello Evoque”, w których tłumnie uczestniczą gwiazdy.
„Range Rover Evoque to luksusowe auto w najlepszym wydaniu, dlatego jego premiera to wyjątkowe przedsięwzięcie w każdym miejscu na świecie. Nic dziwnego, że przyciąga gwiazdy i osobistości ze świata mody, filmu, sportu czy biznesu. Polska impreza powitalna pod hasłem Hello Poland odbędzie się 10 sierpnia w Warszawie i będzie kolejnym, niezapomnianym wydarzeniem” – mówi Przemysław Szafrański, Brand Manager Land Rover.

Korowód gwiazd towarzyszących Evoque nie kończy się. Nowojorskiej premierze towarzyszyła m.in. gwiazda tenisa Serena Williams oraz grupa wpływowych osób ze świata mody, designu, muzyki i filmu, w tym m.in.: Georgina Chapman, Darrelle Revis, Josh Rubin czy Fawkes Piers. Serena była także gwiazdą imprezy współorganizowanej przez Range Rovera z okazji rozpoczęcia jubileuszowego 125. Wimbledonu w czerwcu 2011. Na imprezie pojawiła się także jedna z najbardziej znanych tenisistek świata Maria Sharapova. Wydarzenie uświetniła prezentacja Evoque oraz strojów zaprojektowanych przez Vivienne Westwood i Stellę McCartney dla najlepszych tenisistek.

2018-03-14T10:46:02+01:0029 lipca 2011|Modny drobiazg|

Może zainteresuje Cię również: