Strona główna » Blog » Gwiazdy na wielkim otwarciu Lejdis Club

Gwiazdy na wielkim otwarciu Lejdis Club

W ostatni weekend w Poznaniu odbyło się wielkie otwarcie nowego klubu Lejdis Club znajdującego się w samym sercu stolicy Wielkopolski na Starym Rynku 85. Na hucznym otwarciu, podczas którego swoją kolekcję po raz pierwszy w Polsce zaprezentowała mieszkająca w Wielkiej Brytanii Betti Flis, właścicielka marki Betti Design zjawili się liczni celebryci, a także gwiazdy polskiego showbiznesu oraz sportu w tym m.in: Kasia Bujakiewicz, znana z serialu Lekarze Agnieszka Więdłocha, Wawrzyniec Prasek, Zula Walkowiak, Weronika Trittner, Misiek Koterski, Liber, Piotr Świerczewski, Piotr Reiss, Robert Kochanek, Yossarian Malewski, czy też Magdalena Godlewska.

Za choreografię tego wieczoru odpowiadała znana z reżyserii Sopot Fashion Days Marlena Ginter. Imprezę dla licznie zgromadzonych tego wieczoru przedstawicieli Wielkopolskiego biznesu, oraz mody poprowadziła jedna z najpopularniejszych polskich modelek Ilona Felicjańska, której towarzyszył w prowadzeniu Patryk Boro, organizator wieczoru.

Z pewnością Lejdis Club, tak jak mówiła Ilona – jeżeli się postara ma szansę stać się miejsce dla kobiet, zgromadzającym kobiet, które chcą w życiu coś osiągnąć i mają coś do przekazania. Nie wątpię w to, iż również mężczyźni znajdą w nim swoje miejsce w końcu, w jakim klubie znajdą więcej kobiet niż w miejscu dla nich stworzonym? Miejsce przyszłościowo ma być przeznaczone na wszelkie produkcje modowe, jak i filmowe, a jego ekskluzywny i nowoczesny wygląd tylko w tym mogą pomóc. – mówi Patryk Boro, właściciel Celebration Productions, firmy odpowiadającej za produkcję wydarzenia.

Spektakularny okazał się pochód Rzymian z Legionu X, którzy w pewnym momencie zaczęli bawić się wraz z gośćmi imprezy, oraz tańczyć z Paniami zgromadzonymi zarówno przed klubem, jak i w klubie, w którym zagrał znany szerokiej publiczności Wawrzyniec Prasek. Jednak to nie Rzymianie rozpalili umysły i fantazje Lejdis, a liczne występy grupy Chippendales.

Najpopularniejsza wśród gości stała się loteria wizytówkowa w której do wygrania oprócz butów marki Nessi, które tego wieczoru przywdziały modelki oraz prowadząca imprezę Ilona Felicjańska, jak i kreacja marki Betti Design, były vouchery ufundowane przez firmy Diamond Spa, Instytut Urody Kamili Michalewicz, Rehaktywni, Oaza Urody, ChocoBerry Studio oraz agencję modelek Wi.

Z pewnością otwarcie Lejdis Club było największym otwarciem klubu w Wielkopolsce w ostatnim roku, czy będzie też największym otwarciem trwającego obecnie roku? Tego przekonamy się w najbliższych miesiącach. Niezaprzeczalnie Lejdis Club, póki, co okazuje się najbardziej prestiżowym miejsce na mapie Wielkopolski. Miejsce, w którym moda jest w stanie spotkać się z biznesem.

[nggallery id=4675]
2018-03-14T08:13:14+00:0016 maja 2013|Gwiazdy|