Strona główna » Blog » Gwiazdy na urodzinach ZET-ki

Gwiazdy na urodzinach ZET-ki

We wtorek w siedzibie Radia ZET zaroiło się od gwiazd. Wszystko za sprawą 20. urodzin stacji. Na Żurawią przybyli dawni prezenterzy, dziennikarze, muzycy i aktorzy związani z radiem. W specjalnej urodzinowej ramówce pojawiły się historyczne dźwięki, kultowe programy (m.in. „Czuj mózg”, „Od Zetki do Gazetki”, „Sponton”, „Nautilus Radia Zet”, czy „Komputerowa lista przebojów”), a „Gość Radia ZET” Moniki Olejnik, w którym prezenterka tradycyjnie rozmawia z zaproszonymi politykami, zmienił formułę.

W urodzinowym programie odwrócono role. Dziennikarka została przepytana przez swojego gościa – byłego Prezydenta RP Aleksandra Kwaśniewskiego. Na antenie i w studiu Radia ZET pojawili się Szymon Majewski, Marek Kondrat, Danuta Stenka, Justyna Pochanke, Zespół Pectus, Jarosław Kuźniar, Hubert Urbański, Edyta Jungowska i wielu innych.

[nggallery id=169]

Informacje o Radiu ZET
Radio ZET to jedna z największych i najpopularniejszych ogólnopolskich stacji radiowych. Została założona przez Andrzeja Woyciechowskiego w 1990 roku jako pierwsza komercyjna rozgłośnia w Warszawie. Radio ZET jest medium silnie opiniotwórczym i cieszy się bardzo dobrym wizerunkiem biznesowym. Rozgłośnia gra w formacie AC (Adult Contemporary). Jej grupą docelową są kobiety i mężczyźni w wieku 28-49 lat. Do najbardziej rozpoznawalnych osobowości radia należy zaliczyć m.in. Monikę Olejnik, Janusza Weissa, Rafała Bryndala, Beatę Pawlikowską. Stacja angażuje się w organizację prestiżowych wydarzeń muzycznych w Polsce m.in. koncertów The Rolling Stones, Stinga, Robbie Wiliamsa, George’a Michaela, Roda Stewarta, Genesis, Seala, Erica Claptona czy U2. Co roku z inicjatywy Radia ZET wręczana jest nagroda im. Andrzeja Woyciechowskiego za najlepszy materiał dziennikarski, który istotnie wpłynął na życie Polaków. Więcej na www.radiozet.pl.

2018-03-14T12:23:39+00:004 października 2010|Gwiazdy|

Może zainteresuje Cię również: