gwiazdy na relaksie

Gwiazdy i celebrytki na relaksie w rodzimym SPA

Nie tylko zagraniczne kurorty są wybierane przez gwiazdy na wakacyjny relaks. Coraz większym zainteresowaniem cieszą się rodzime SPA, zwłaszcza na krótkie, relaksacyjne wypady.

  Powszechnie wiadomo, że czas wakacji dla wielu gwiazd i celebrytek nie jest przysłowiowym “okresem ogókowym”. Wiele z nich intensywnie pracuje, biorąc udział w licznych wakacyjnych eventach, koncertach i warsztatach. A odpocząc czasem trzeba, dlatego na krótkie relaksacyjne wypady, gwiazdy wybierają rodzime SPA, bo blisko, łatwy dojazd , a obsługa i kuchnia na światowym poziomie. Kilka dni w takich komfortowych warunkach pozwala doskonale zregenerować ducha i ciało przed kolejnymi wakacyjnymi wyzwaniami zawodowymi.

 Jednym z ulubionych miejsc znanych i lubianych Pań rodzimego show businessu stał się hotel Blue Dimond w Rzeszowie. Oddalony o godzinę lotu samolotem od stolicy, usytuowany blisko lotniska, z doskonałą komunikacją z centrum Rzeszowa, najbardziej dynamicznie rozwijającego się miasta w Polsce. Zalety logistyczne niewątpliwie przyczyniają się do tego, że gwiazdy chętnie wybierają to miejsce, ale głównym powodem, które wszystkie wymieniają jednogłośnie, jest strefa SPA i oferowane przez nią zabiegi , baseny i sauny oraz dyskrecja personelu. Warto też podkreślić smakowite jedzenie serwowane w restauracjach Blue Diamond, co w czasie zaplanowanego krótkiego relaksu stanowi znakomite uzupełnienie wszelkich wygód i przyjemności.

 Weekendowy relaks w Blue Diamond polecają m.in. Anna Samusionek – aktorka, Magdalena Antosiewicz – blogerka modowa i kulinarna, Lidia Kopania – wokalistka. Chcecie się sami przekonać, jak tam jest? Proszę bardzo, oto adres: https://www.bluediamond-hotel.pl

Podziel się wiadomością:

Polecamy również