zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Gwiazdy na premierze perfum BOHOBOCO No 1 – wideo!

Gwiazdy na premierze perfum BOHOBOCO No 1 – wideo!

Marlin Monroe mawiała, iż idąc do łóżka zakłada na siebie kilka kropel CHANEL No 5. Na wczorajszej premierze nowych perfum BOHOBOCO No 1 Marta Żmuda Trzebiatowska powiedziała, że od dziś będzie kładła się spać z zapachem BOHOBOCO No 1.

BOHOBOCO No 1 to nowe perfumy wykreowane przez duet Michał Gilbert Lach i Kamil Owczarek. Zapach ten to kwintesencja kobiecości, która nawiązuje do klasycznej estetyki marki. Twarzą perfum została Marta Żmuda Trzebiatowska, kobieta piękna, utalentowana i niezależna, bo według projektantów taka właśnie jest kobieta pachnąca BOHOBOCO No 1.

Pierwszy zapach BOHOBOCO to intrygująca kompozycja czarnego pieprzu, gałki muszkatołowej, białego piżma, drzewa cedrowego i wanilii. To mix czerni i bieli. „Tu pikanteria czarnego pieprzu łagodnie przeplata się z delikatnością białej wanilii, tworząc całość będącą kwintesencją zmysłowości i magnetyzmu. To woń lekka, a jednocześnie niezwykle tajemnicza.” – mówi Kamil Owczarek. Zapach otula swoim ciepłem, dodaje energii, temperamentu i wiary w siebie. BOHOBOCO No 1 to perfumy dla nowoczesnej kobiety, która chce się wyróżnić i być dostrzeżona.

Perfumy BOHOBOCO No 1 produkowane są w fabryce we Francji w miejscowości Grasse, która od  XVIII wieku słynie ze swego przemysłu perfumeryjnego. To światowe centrum produkcji zapachów. W Grasse po dziś dzień działają najsłynniejsze i najstarsze wytwórnie perfum, w których tworzone są najznakomitsze zapachy na świecie. Właśnie w jednej z takich fabryk produkowane są perfumy BOHOBOCO No 1.

Projektanci BOHOBOCO stworzyli także film, będący artystyczną wizją zapachu, w którym zagrała twarz perfum – Marta Żmuda Trzebiatowska. Obraz ten po raz pierwszy zaprezentowano na wczorajszej premierze perfum w butiki BOHOBOCO w Galerii Mokotów, w której udział wzięły: Marta Żmuda Trzebiatowska, Dorota Czaja, Anna Samusionek, Aleksandra Kisio, Dorota Wróblewska, Aleksandra Mikołajczyk, Anna Męczyńska oraz Agata Nizińska.

[nggallery id=3906]

Film z udziałem Marty Żmudy Trzebiatowskiej wyemitowano na najnowszych telewizorach Bravia z serii HX95, które zapewnił partner technologiczny wydarzenia – firma Sony. Partnerami premiery perfum BOHOBOCO No 1 byli także kawiarnia La Vanilla, bar szampański LeChampagnerie z Galerii Mokotów oraz Cisowianka Perlage.
Cena perfum BOHOBOCO No 1 – 230 zł/50 ml

2012-12-04T15:07:45+01:004 grudnia 2012|Gwiazdy, Kosmetyki|

Może zainteresuje Cię również: