Gwiazdy na premierze książki Marioli Bojarskiej-Ferenc

W Warszawie w Domu Dochodowym, 4 października 2012 miała miejsce premiera najnowszej książki polskiej ikony fitness – Marioli Bojarskiej-Ferenc. W spotkaniu udział wzięli znani artyści, przedstawiciele świata sztuki, biznesu i mediów oraz przyjaciele autorki m.in. Jolanta Kwaśniewska, Alicja Resich-Modlińska, Grażyna Wolszczak, Beata Ścibakówna, Dawid Woliński, Marta Mandaryna Wiśniewska, Dorota Soszyńska, Leszek Miller, Grzegorz Napieralski, Paweł Poncyliusz i wiele innych.

Uroczysty wieczór prowadziła Agnieszka Szulim, która w rozmowie z Mariolą Bojarską-Ferenc przybliżyła gościom ideę powstania książki. Mariola Bojarska-Ferenc już od 25 lat propaguje ideę zdrowego stylu życia. Jubileusz pracy w mediach zaowocował wydaniem książki „Sztuka dobrego życia”. Autorka odpowiada w niej m.in. na takie pytania jak: czy warto dbać o kondycję bez względu na wiek? Jak zmienić styl życia na lepszy?.

Mariola Bojarska-Ferenc w dyskusjach ze specjalistami z dziedziny żywienia, uświadamia czytelnikom, jak stosując odpowiednią dietę i prowadząc aktywny tryb życia można zapobiegać dolegliwościom zdrowotnym. Natomiast w rozmowach z gwiazdami filmu, dziennikarzami i politykami – m.in. Grażyną Wolszczak, Katarzyną Grocholą, Rafałem Bryndalem, Piotrem Szwedesem, Jolantą Kwaśniewską, Joanną Kurowską, Sylwią Gliwą, Fiolką Najdenowicz, Magdaleną Wołłejko, Danutą Błażejczyk, Samborem Czarnotą, Jakubem Przebindowskim – zdradza czytelnikom ich sekrety dbania o zdrowie i kondycję fizyczną.

Mariola Bojarska-Ferenc za swoją życiową misję uważa popularyzację zdrowego stylu życia. To ona zapoczątkowała w Polsce modę na fitness. Jest autorką programu „Sztuka życia” emitowanego przez TVP2 i felietonistką. Prywatnie żona, matka, a od niedawna także teściowa. W swoim zawodowym dorobku ma 3 kasety wideo z ćwiczeniami oraz 2 książki „Cudowny ruch” i „Zatrzymaj czas”, które spotkały się z uznaniem czytelniczek w całej Polsce. Należy do największych na świecie organizacji zajmujących się promocją zdrowia i fitnessu: ECA World Fitness i IDEA Health and Fitness Association. Regularnie bierze udział w światowych kongresach i szkoleniach, na których poznaje aktualne trendy w dziedzinie zdrowia.

Najnowsza książka „Sztuka dobrego życia” jest poradnikiem dla kobiet i mężczyzn, którzy chcą doładować swoje akumulatory i zmienić styl życia na lepszy. Autorka przybliża czytelnikom filozofię wellness w bardzo przystępnej i ciekawej formie. Więcej o książce znajdziesz w naszym serwisie: http://modaija.pl/mariola-bojarska-ferenc-sztuka-dobrego-zycia/

[fusion_builder_container hundred_percent=”yes” overflow=”visible”][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”no” center_content=”no” min_height=”none”][nggallery id=3554][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

Podziel się wiadomością:

Polecamy również