Gwiazdy na otwarciu nowego salonu marki Pretty One

Strona główna » Blog » Gwiazdy na otwarciu nowego salonu marki Pretty One

Gwiazdy na otwarciu nowego salonu marki Pretty One

25 października na otwarciu nowego salonu Pretty One można było spotkać ambasadorkę tej polskiej marki – Miss Polski Katarzynę Krzeszowską. Tego dnia 10% dochodu ze sprzedaży Pretty One przeznaczyła na cel charytatywny. Zebrane środki zostały przekazane Fundacji Małopolskie Serce, której patronuje Miss. Fundacja opiekuje się dziećmi chorymi i niepełnosprawnymi, a Katarzyna Krzeszowska od dawna angażuje się w zbieranie środków na pomoc dla potrzebujących. We współpracy z Pretty One udało się zebrać pulę pieniędzy, która wspomoże dzieci czekające na wsparcie.

W dniu otwarcia można było również spotkać Edytę Herbuś i Michała Piróga, który chętnie fotografował się z najpiękniejszą Polką. Pojawiła się też znana stylistka Ewelina Rydzyńska, która zwróciła uwagę na klasę projektów najnowszej kolekcji Pretty One.

Całemu wydarzeniu towarzyszyło spore zamieszanie – Miss Polski była dostępna w salonie dla każdego odwiedzającego. Klienci tłumnie i cierpliwie czekali na swoją kolej, tłocząc się przed sklepem, który w tym dniu miał oficjalne i uroczyste otwarcie. W ramach podziękowań za przyłączenie się do akcji charytatywnej, ambasadorka rozdawała swoje zdjęcia ze specjalną dedykacją dla darczyńców oraz przekazywała bransoletkę Pretty One sygnowaną własnym nazwiskiem.

[nggallery id=5123]

2013-10-29T07:23:12+00:0029 października 2013|Gwiazdy|