Gwiazdy na otwarciu Mysiej 3

3 października 2012 odbyło się uroczyste otwarcie MYSIEJ 3 – najgorętszego miejsca zakupowego tego roku!

Wprawdzie część sklepów działała tu już od lipca, jednak z uwagi na prace związane z wykończeniem ostatnich butików oraz trzeciego piętra, oficjalna uroczystość została zaplanowana właśnie na początek października.

Na Mysiej 3 pod jednym dachem na trzech piętrach znalazły się wyjątkowe marki, których nie ma w żadnym innym miejscu w Warszawie min. Take a NAP oraz NAP CONCEPT STORE, COS,  Universal Clothing Company, UEG , My Paris Mellow Yellow, COOKie/Kowalski, Berries&Co , Sperry Top Sider, NY CITY – butik z bielizną  Elle McPherson, HankyPanky i DKNY oraz atelier Dawida Wolińskiego.

Na ten szczególny wieczór przybyły tłumy znakomitych gości. Już przy wejściu czekały na nich hostessy w uroczych strojach myszek, zachęcając do pozostawiania wizytówek, jedną z atrakcji wieczoru była bowiem loteria. Impreza odbywała się w całym budynku. Goście mogli swobodnie odwiedzać butiki lub udać się na trzecie piętro aby posłuchać muzyki, którą przygotował DJ Caslavinieri i obejrzeć multimedialną prezentację prac Anny Halarewicz – artystki eksplorującej świat mody oraz badającej wpływ, jaki moda wywiera na ludzi. Tam też, w barze Cenzura mogli skosztować pysznych przekąsek i napić się wina nalewanego wprost z beczek – firma Vini e Affini wyselekcjonowała specjalnie na tę okazję nagradzane na międzynarodowych konkursach wina z niewielkich włoskich winnic. Kelnerzy roznoszący kieliszki z winem oraz przekąski krążyli zresztą po całym budynku, podobnie jak hostessy La Vanille, częstujące słodkimi mini babeczkami udekorowanymi logo Mysiej 3.

Wszyscy w napięciu czekali na loterię wizytówkową – było na co czekać, ponieważ każdy z butików przekazał na nią atrakcyjne prezenty. Losowanie odbyło się na trzecim piętrze, a poprowadził ją Dawid Woliński! Warto wspomnieć, że projektant był współgospodarzem wieczoru – to właśnie tutaj na drugim piętrze mieści się jego pierwsze atelier.

Atmosfera, w jakiej goście bawili się na trzecim piętrze udowodniła, że miejsce to świetnie spełnia rolę, którą wymarzyła sobie dla niego pomysłodawczyni Mysiej 3 Joanna Kulczyńska-Dołowy– Pomysł narodził się w trakcie prac – wiadomo było, że nie będzie tu sklepów, ale nie chcieliśmy wprowadzać tu biur. Jednocześnie miałam spory apetyt na działania z pogranicza sztuki, kultury, które nadałyby handlowemu miejscu nową głębszą tożsamość. Dorastałam w domu, gdzie sztuka, architektura i życie towarzyskie były splecione w jedną całość – naturalnie tym przesiąkłam i to właśnie mam ochotę odwzorować na naszym Piętrze Sztuki – wspomina.

Urok imprezy polegał jednak przede wszystkim na tym, że goście krążyli po budynku, zaglądali do sklepów, przymierzali, wybierali, kupowali i po prostu cieszyli się. Każdy z butików przygotował specjalne niespodzianki – drobne przekąski, słodkości oraz okolicznościowe rabaty. Wielką popularnością cieszyła się czarna wata cukrowa, którą serwowano w butiku COOKie/Kowalski, zachęcając do obejrzenia nowej czarnej kolekcji. Miło było popatrzeć na dorosłych ludzi, przechadzających się z watą na patyku i podskubujących ją z dziecięcą radością. Uroczy sposób na przyciągnięcie uwagi gości znalazł też butik My Paris – w hallu na drugim piętrze stał mim w stroju Pierrota, który z gracją wręczał wizytówki i gestem zapraszał do odwiedzenia butiku z prześlicznymi butami Mellow Yellow.

Wśród gości, którzy przybyli na oficjalne otwarcie MYSIEJ 3 było wielu przedstawicieli świata mediów, biznesu, sztuki i kultury. Nasze zaproszenie przyjęło też wiele gwiazd, między innymi Filip Bajon, Michał Olszański, Marysia Góralczyk, Agnieszka Fitkau-Perepeczko, Mariusz Czerkawski, Monika Małkowska, Anna Męczyńska, Kasia Sokołowska, Ada Fijał.

Huczne otwarcie i szampańska zabawa już była, ale to nie znaczy, że to koniec świętowania. 4 i 5 października Mysia 3 zaprasza wszystkich na Dni Otwarte.

[fusion_builder_container hundred_percent=”yes” overflow=”visible”][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”no” center_content=”no” min_height=”none”][nggallery id=3542]

[nggallery id=3543]

DRUGA STRONA GALERII

TRZECIA STRONA GALERII

CZWARTA STRONA GALERII

foto: Materiały Prasowe/ Studio 69[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

Podziel się wiadomością:

Polecamy również