Strona główna » Blog » Gwiazdy na otwarciu butiku Desir Paris

Gwiazdy na otwarciu butiku Desir Paris

6 czerwca w towarzystwie wielu gwiazd i stylistów odbyło się uroczyste otwarcie nowego kultowego miejsca przy ulicy Mokotowskiej – butiku Desir Paris.

Spotkanie prowadziła Joanna Horodyńska, a atrakcją wieczoru był występ Pako Sarr w repertuarze piosenki francuskiej.

„Desir Paris to miejsce, które powstało z miłości do Paryża. Polubią je kobiety, które cenią sobie wyrafinowaną, a jednocześnie klasyczną, a przede wszystkim wygodną modę. „ – mówi Nicole Soszyńska, właścicielka butiku.

Oferta butiku to przede wszystkim ubrania i akcesoria dwóch ukochanych przez Francuski marek – Tary Jarmon i Gérarda Darela. Obie marki od lat odnoszą sukcesy we Francji i na świecie. Teraz dostępne są także w Polsce. Kolekcje Tary Jarmon to proste kolorowe sukienki, zgrabne marynarki, zwiewne bluzki. Wszystko ze szlachetnych tkanin, w przystępnych cenach. Gerard Derel to z kolei ponadczasowa klasyka i bardzo dobrej jakości linia basic – podkoszulki, swetry, jeansy i płaszczyki, w stonowanych kolorach. Gérard Darel to ulubiona marka gwiazd. Jego kreacje, podobnie jak kultowe torby, noszą m.in. Angelina Jolie, Jessica Alba, Sarah Jessica Parker czy Halle Berry.

[nggallery id=2887]

2012-06-12T14:58:19+00:0012 czerwca 2012|Gwiazdy, Moda, Styl|

Może zainteresuje Cię również: