zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Gwiazdy na otwarciu butiku Carolina Herrera w Zakopanem

Gwiazdy na otwarciu butiku Carolina Herrera w Zakopanem

Bachleda Grupa Inwestycyjna przed dwoma laty otworzyła pierwszy butik z modą pret- a -porter słynnej projektantki w Warszawie. Wówczas na uroczystym otwarciu gościem była córka Caroliny Herrery. Teraz przyszedł czas na podbój zimowej stolicy Polski.

Na otwarciu ekskluzywnego butiku w Zakopanem pojawiły się gwiazdy polskiej sceny mody, stylu i polskich seriali m.in. Bogna Sworowska, Dorota WiliamsMałgorzata Socha, Małgorzata Foremniak, Marta Żmuda -Trzebiatowska, Anna Dereszowska i Magdalena Schejbal.

Nowe miejsce kultu mody ma odzwierciedlać dostojny charakter polskich gór, a jednocześnie emanować znaną na świecie elegancją. Zakopiański butik oferuje modę męską i damską, również przeznaczoną na chłodniejsze pory roku.

Gospodarzem wieczoru był sam Adam Bachleda-Curuś, były burmistrz Zakopanego i jeden z przedstawicieli Bachleda Grupa Inwestycyjna. Twarzą i dobrym duchem marki w Polsce jest Bernadetta Bachleda-Curuś.

Fashion Sreet Krupówki 29 w Zakopanem to znana już na całym świecie ulica mody, miejsce sprzedaży luksusowych marek jak Emporio Armani, Red Valentino i Carolina Herrera. Dla 3 milionów turystów odwiedzających rocznie słynny polski, zimowy kurort, to dodatkowa atrakcja.

[nggallery id=3691]

2012-10-31T22:20:02+01:0030 października 2012|Gwiazdy, Moda, Modne miejsca, Styl|

Może zainteresuje Cię również: