Strona główna » Blog » Gwiazdy na Gali Złote Kaczki 2012

Gwiazdy na Gali Złote Kaczki 2012

Już po raz kolejny odbyła się uroczysta gala Złotych Kaczek. Te najstarsze polskie nagrody filmowe w odróżnieniu od innych przyznawane są przez widzów. W tym roku część historyczna jubileuszowej ceremonii dedykowana była filmom sensacyjnym. Publiczność wybrała najlepszy polski film sensacyjny wszech czasów. Nagrodę otrzymali twórcy filmu „PsyWładysław Pasikowski i Bogusław Linda. Złota Kaczka za najlepszy film w sezonie 2011/2012 powędrowała do twórców filmu „Jestem Bogiem”. Nagrody za całokształt twórczości artystycznej otrzymali Andrzej Wajda i Danuta Szaflarska.

Tegoroczna gala odbyła się w Teatrze Stanisławowskim w Łazienkach Królewskich w Warszawie. Gospodarzami wieczoru byli Grażyna Torbicka i redaktor naczelny magazynu Film, Tomasz Raczek. Gościem Specjalnym i niekwestionowaną gwiazdą wieczoru był Joe Cocker.

[portfolio_slideshow] Tym razem produkcją wydarzenia zajęła się Orchidea Group Sp. z o.o. – firma eventowa specjalizująca się w organizacji wydarzeń dla największych firm z sektora korporacyjnego i instytucji publicznych. Razem z Orchidea Group współpracowali Piotr Szabliński, który zajął się oprawą graficzną oraz Paweł Ślusarczyk, który przygotował całą oprawę muzyczną wydarzenia. Bolesław Pawica zajął się reżyserią uroczystości. Całość wydarzenia była transmitowana przez TVP 1.
2018-03-14T08:43:48+00:0014 grudnia 2012|Gwiazdy, Kultura|

Może zainteresuje Cię również: