Strona główna » Blog » Gwiazdy na Gali Prix de Beauté Cosmopolitan – mega galeria zdjęć!

Gwiazdy na Gali Prix de Beauté Cosmopolitan – mega galeria zdjęć!

Już po raz czternasty Cosmopolitan wręczył kryształowe statuetki najlepszym kosmetykom roku i przyznał im prestiżowy międzynarodowy tytuł Prix de Beauté. Na gali pojawiło się wiele gwiazd.

Wielka Gala Prix de Beauté odbyła się 28 maja w Starej Pomarańczarni w Łazienkach Królewskich w Warszawie.
Statuetki kryształowych „diamentów” zostały przyznane w 18 kategoriach.

Statuetki wręczały zwycięzcom najbardziej stylowe gwiazdy polskiego show biznesu min: Katarzyna Cichopek, Karolina Malinowska, Joanna Jabłczyńska, Anna Guzik, Anna Bosak i Anna Wędzikowska.

Galę poprowadzili Maciej Dowbor i Magdalena Mielcarz.

Prix de Beauté jest jedną z najbardziej prestiżowych nagród przyznawanych w branży kosmetycznej w Niemczech, Austrii, Szwajcarii i w Polsce. Nagrodzone firmy otrzymują statuetkę Prix de Beauté przedstawiającą diament na postumencie. Pierwsza edycja konkursu Prix de Beaute odbyła się w 1993 roku w Niemczech. W Polsce konkurs ten został zainaugurowany w 1998 roku i cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Dotychczasowe edycje okazały się wielkim sukcesem. Duża liczba zgłaszanych produktów jest wyrazem wyjątkowej rangi i prestiżu tego konkursu.

Na Gali pojawili się m.in.: Anna Bosak, Anna Czartoryska, Anna Guzik, Anna Wendzikowska, Bogna Sworowska, Joanna Jabłczyńska, Karolina Malinowska, Katarzyna Cichopek, Magdalena Modra, Magdalena Schejbal, Marina Łuczenko, Patricia Kazadi, Tamara Arciuch, Tomasz Ciachorowski, Rafał Brzozowski.

[nggallery id=2870]

[nggallery id=2869]

2012-06-11T17:45:50+00:0011 czerwca 2012|Gwiazdy, Kosmetyki, Świat Kobiet, Uroda|

Może zainteresuje Cię również: