Strona główna » Blog » Gwiazdy na europejskiej premierze Range Rovera Sport w Warszawie

Gwiazdy na europejskiej premierze Range Rovera Sport w Warszawie

W Warszawie odbyła się najgorętsza impreza motoryzacyjna tego sezonu. Polska była pierwszym krajem w Europie, w którym zaprezentowano całkowicie nowego Range Rovera Sport.

Warszawa była trzecim miastem na Świecie, którzy miał przyjemność zaprezentowania nowego modelu Range Rover Sport. Po globalnej premierze w Nowym Jorku i targach motoryzacyjnych w Szanghaju, to właśnie polska stolica była miejscem prezentacji najnowszego modelu Land Rover.

Premiera nowego Range Rovera Sport odbyła się podczas wieczornej Gali w auli Polish Open University, w otoczeniu wielu znakomitych Gości, przybyłych specjalnie na tę okazję z całego kraju. Wśród Gwiazd pojawili się między innymi Wojciech Fibak, Lidia Kopania, Robert Chojnacki, Tomasz Iwan, Marcin Kwaśny, Marek Włodarczyk czy Izabela Zwierzyńska.

Całkowicie nowy Range Rover Sport to kwintesencja samochodu klasy premium-SUV. Zapewnia najlepsze w historii marki właściwości trakcyjne, zachowując bezkonkurencyjne w klasie własności terenowe. Technologicznie zaawansowany, nowy Range Rover Sport prezentuje muskularny wygląd, niezwykle luksusowe wnętrze i jest bardziej uniwersalny niż dotąd, zapewniając opcjonalny układ siedzeń 5+2.

[nggallery id=4704]

2013-05-24T05:52:43+00:0024 maja 2013|Gwiazdy|